Three of Us: To jest normalne, że nie wszystko układa się po naszej myśli. Twórcy hitu Szklany sufit w szczerym wywiadzie!

2021-06-01 15:23 Jakub Adamiak
Three of Us To jest normalne, że nie wszystko układa się po naszej myśli. Twórcy hitu Szklany sufit w szczerym wywiadzie!
Autor: Radio SuperNova Three of Us "To jest normalne, że nie wszystko układa się po naszej myśli". Twórcy hitu Szklany sufit w szczerym wywiadzie!

Zespół Three of Us ostatnio był gościem programu Pawła Wiszniewskiego SuperStar. Grupa zdradziła jak powstawał ich przebój Szklany sufit, a także jakie mają plany na muzyczną przyszłość. Koniecznie posłuchajcie całej rozmowy!

Zespół Three of Us tworzy Ewa i bracia Romek i Tomek. Pochodzą z Gliwic. Poznali się w telewizyjnym show Dwójki Bitwa na Głosy w 2010 roku. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu i zaczęli łączyć muzyczne doświadczenia. Dzięki temu stworzyli swój własny styl zainspirowany amerykańską muzyką country, łącząc pop i nowoczesne brzmienie modern country. Debiutancki singiel Szklany sufit to manifest, który ma przełamywać niewidzialne bariery. Różnorodność dźwięków sprawia, że jest dynamiczny i energiczny.

Friz będzie tworzyć filmy tylko dla dorosłych? Ostatnie wideo nie pozostawia złudzeń

W rozmowie z Pawłem Wiszniewskim w trakcie programu SuperStar zdradzili w jaki sposób powstawał ich pierwszy singiel, a także czy zawsze w życiu układa się po ich myśli. Całej rozmowy posłuchacie poniżej:

Słuchaj Three of us - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski