The Voice of Poland - trenerzy! W nowej edycji zobaczymy zupełnie nowy skład jurorski?

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Wszystko wskazuje na to, że widzowie programu The Voice of Poland muszą być przygotowani na wielkie zmiany. W jury na pewno nie zobaczymy Edyty Górniak, Urszuli Dudziak oraz Michała Szpaka, czyli trenerów ostatniej jego edycji. Kto zasiądzie na czerwonym fotelu i będzie decydował o losach biorących udział w formacie uczestników?

The Voice of Poland - trenerzy dwunastej edycji cieszącego się niesłabnącą popularnością programu będą wielkim zaskoczeniem? Wszystko na to wskazuje! Oficjalnie wiadomo już, że w panelu jurorskim nie zasiądą jurorzy, których mogliśmy oglądać w ostatniej edycji formatu, którą ostatecznie wygrał Krystian Ochman. Po Urszuli Dudziak i Michale Szpaku decyzję o zakończeniu przygody z programem podjęła Edyta Górniak. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka zdradziła, że jest zmuszona odrzucić zaproszenie stacji do bycia trenerką w kolejnej edycji show. Artysta nie byłaby w stanie pogodzić udziału w formacie z realizacją zaplanowanych na ten rok projektów.

Decyzja Edyty Górniak odbiła się szerokim echem. Wszyscy widzowie The Voice of Poland zastanawiają się, jacy trenerzy będą jesienią oceniać występy uczestników. Przypomnijmy, że ostatnim razem skład jurorski został mocno zmieniony przy okazji premiery 10. sezonu programu. Wówczas w jury zasiadło dwoje nowych jurorów - Margaret i Kamil Bednarek. 

Sonda
The Voice of Poland - kto powinien zostać jurorem?

The Voice of Poland 12 - trenerzy

Na ten moment nie wiadomo oficjalnie, kto miałby oceniać zmagania uczestników w kolejnej, zaplanowanej na jesień edycji The Voice of Poland. Coraz więcej mówi się o udziale w programie Sylwii Grzeszczak, która w kwietniu tego roku zaprezentowała singiel Prawda o nas. Rafał Brzozowski zdementował natomiast plotki, jakoby miał zastąpić w show Michała Szpaka. Co ciekawe, fani formatu chcieliby też zobaczyć w nowej roli Dodę. Na ogłoszenie nowego składu jurorskiego musimy jednak jeszcze poczekać.

Na co trenerzy The Voice Kids wydali pierwsze zaoszczędzone w młodości pieniądze?
Źródło: The Voice of Poland - trenerzy! W nowej edycji zobaczymy zupełnie nowy skład jurorski?