Taniec z gwiazdami

i

Autor: WBF

Taniec z gwiazdami - najlepsze występy w historii. Pamiętacie je?

2021-08-12 16:36

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Emitowany jest od prawie dwóch dekad, a od kilku lat pokazuje go Polsat. Od tego czasu mogliśmy zobaczyć kilka niesamowitych występów, które zapisały się w historii show. Pamiętacie je? Przypominamy najlepsze tańce gwiazd.

Taniec z gwiazdami to show, które znają wszyscy. Od lat polskie gwiazdy mierzą się ze sobą na parkiecie. Często jest to okazja do odkrycia niesamowitych talentów. Niektórzy celebryci tak bardzo rozwinęli się w programie, że przypominali profesjonalnych tancerzy. jednak sukces w Tańcu z gwiazdami wynika nie tylko z techniki, ale także niesamowitych przemian i emocji. Kto najbardziej zapadł w pamięci widzów? Przypominamy najlepsze występy polsatowskich edycji programu.

Popek i Janja Lesar - walc angielski

Udział Popka w Tańcu z gwiazdami był ogromnym wydarzeniem. Wiele osób zastanawiało się, jak kontrowersyjny raper może sobie poradzić w tańcu towarzyskim. Jak się okazało, o wiele lepiej niż przypuszczano. Popek dotarł aż do półfinału, a jego walc angielski z pierwszego odcinka pamiętany jest do dzisiaj.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Beata Tadla i Jan Kliment - tango argentyńskie

W tej samej edycji co Popek, wystąpiła dziennikarka Beata Tadla. To była duża zmiana w jej wizerunku. Mało kto wyobrażał sobie, że poważna prezenterka serwisów informacyjnych, może tańczyć niczym profesjonalistka. Beacie udało się jednak wygrać program, a najbardziej pamiętanym występem jest jej zmysłowe tango argentyńskie z półfinałowego odcinka.

Natalia Szroeder i Jan Kliment - freestyle

Natalia Szroeder była niekwestionowaną faworytką swojej edycji Tańca z gwiazdami. Piękna wokalistka zachwycała widzów i jurorów od pierwszego odcinka. Natalia do dzisiaj uważana jest za jedną z najlepszych uczestniczek w historii. Kryształową Kulę wywalczyła finałowym freestylem inspirowanym filmem Avatar.

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - freestyle

Kolejną gwiazdą, która podbiła serca widzów, była Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka znana z takich seriali jak M jak miłość, czy Przyjaciółki, także sięgnęła po zwycięstwo. Jej ostatni taniec był widowiskiem niczym musical w stylu Piratów z Karaibów.

Joanna Mazur i Jan Kliment - walc angielski

Joanna Mazur w Tańcu z gwiazdami okazała się jednym z największych objawień w historii. Mało kto się spodziewał, że niewidoma sportsmenka może być bardzo dobrą tancerką. Okazało się, że jest to możliwe. Na jej pierwszy taniec czekał każdy i udało jej się zachwycić wszystkich. Tego walca widzowie nie zapomną nigdy!

Źródło: Taniec z gwiazdami - najlepsze występy w historii. Pamiętacie je?