Taniec z Gwiazdami 2022

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022

Taniec z Gwiazdami 2022 - POWTÓRKI. Kiedy i o której godzinie w TV?

2022-10-18 10:24

Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami powrócił na antenę Polsatu. Od poniedziałku 29 sierpnia widzowie mogą śledzić losy uczestników na parkiecie. Kiedy oglądać powtórki w TV? Jeśli przegapiliście premierowe odcinki nic straconego!

Cha-cha, samba, rumba, jive, tango, quickstep, salsa i nie tylko! Różne style taneczne będzie można zobaczyć w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Ruszyła 13. odsłona show, a co za tym idzie? Oczywiście dobra zabawa! Na parkiecie w każdym odcinku zobaczymy trzech prowadzących - Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabelę Janachowską i Krzysztofa Ibisza, natomiast w jury zasiądzie Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Trzynasta edycja Tańca z Gwiazdami, obfituje także we wspaniałe pary! Na parkiecie mogliśmy oglądać detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który do drugiego odcinka tańczył z influencerką i tancerką Sylwią Madeńską, czy też Jamalę - gwiazdę z Ukrainy, której partnerem został Jacek Jeschke. Gdzie obejrzeć powtórki Tańca z Gwiazdami 2022?

Jamala z Ukrainy w Tańcu z Gwiazdami. Artystka już wcześniej była gwiazdą polskiej telewizji!

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Taniec z Gwiazdami 2022 - POWTÓRKA

Kiedy jest powtórka Tańca z Gwiazdami? Jeśli przegapiliście premierowe odcinki, nic straconego! Mimo iż powtórki nie pojawią się w telewizji, będzie mogli obejrzeć odcinki w internecie. Każdy odcinek tanecznego show zostanie zamieszczony w serwisie Polsat GO.

Taniec z Gwiazdami 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?