Taniec z Gwiazdami 2022 - kto jest w finale? 13. edycja show dobiega końca

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022 - kto jest w finale? 13. edycja show dobiega końca

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto jest w finale? 13. edycja show dobiega końca

2022-10-27 15:00

Finał 13. edycji Tańca z Gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Niebawem poznamy parę, która zgarnie kryształową kulę i nagrodę pieniężną. Kto to będzie? Wiesław Nowobilski, Jacek Jelonek, czy Ilona Krawczyńska? Sprawdź, kto należy do grona finalistów jesiennej odsłony Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami 2022 powoli dobiega końca. W grze pozostały ostatnie pary, które dzielnie walczą tanecznymi krokami na parkiecie. Przypomnijmy, że stawką Tańca z Gwiazdami jest kryształowa kula, a także nagroda pieniężna w wysokości 100 000 złotych dla gwiazdy, a także 50 000 złotych dla tancerza. Za nami kilka gorących odcinków, dzięki którym poznaliśmy uczestników, jak i nowych tancerzy programu. Uczestnikami 13. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zostali: Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin , Michał Mikołajczak, Jamala, Karolina Pisarek, Natalia Janoszek, a także Wiesław Nowobilski, Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska. Ogromną sensację na początku tego sezonu wywołała jednopłciowa para, którą tworzy właśnie Jacek Jelonek i tancerz Michał Danilczuk.

Natalia Janoszek odpadła z Tańca z Gwiazdami i straciła bliską osobę. To dlatego zamilkła

Sonda
Oglądasz 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł dziś?

Kto odpadł w poniedziałek 24 października z Tańca z Gwiazdami? O godzinie 22 poznaliśmy werdykt. Niestety z programem na tym etapie pożegnał się ulubieniec widzów - Wiesław Nowobilski i jego partnerka Janja Lesar.

Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Widzowie byli dla nich bezlitośni

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto jest w finale?

Ogromne szanse na finał Tańca z Gwiazdami miały w poniedziałkowym odcinku trzy pary, które dostały się do półfinału. Była to oczywiście Ilona Krawczyńska, Wiesław Nowobilski i Jacek Jelonek. Niestety decyzją widzów, Wiesław pożegnał się z show. W finale zobaczymy Ilonę Krawczyńską i Jacek Jelonek. Kto wygra? Tego dowiemy się w poniedziałek 31 października!

- Szkoda ale i tak jest Pan najlepszym tańczącym kierownikiem budowy

- Szkoda ??? zasługiwał na finał, tańczyli lepiej niż chłopaki

- Super się Pan prezentował. Brawo ❤️

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3