Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł? Lista uczestników, którzy pożegnali się z programem

2021-09-14 9:01 kg
Taniec z gwiazdami
Autor: WBF

Pod koniec sierpnia 2021 roku premierę miała dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Po raz kolejny na parkiecie swoje taneczne umiejętności prezentują wokaliści, aktorzy, sportowcy oraz celebryci. Ich występy ocenia jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Niestety w każdym odcinku z show pożegnać się musi najsłabsza para. Kto nie zatańczy w kolejnych epizodach 12. edycji Tańca z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł? Dwunasta edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami to nie tylko nowi uczestnicy, ale również nowa prowadząca. W nowych odcinkach w roli gospodarzy show pojawią się Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, do których dołączy Izabela Janachowska. Zmiany zaszły również w składzie jury. Do Andrzeja Grabowskiego, Iwony Pavlović oraz Michała Malitowskiego dołączył Andrzej Piaseczny.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Taniec z Gwiazdami 2021 - kto odpadł?

W dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami wśród uczestników znaleźli się: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajra Kajrowicz, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Niestety zasady programu są niezmienne - wygrać może tylko jedna gwiazda. Z tego też powodu w każdym odcinku show z programem żegnają się kolejne pary. Kto odpadł już z rywalizacji?

  • Denis Urubko,
  • Wojciech Węcławowicz,
  • Radosław Liszewski.

Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.