Takiego hitu od Blanki nikt się nie spodziewał! Rodeo jeszcze lepsze niż Solo?!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Takiego hitu od Blanki nikt się nie spodziewał! "Rodeo" jeszcze lepsze niż "Solo?!

PREMIERA

Takiego hitu od Blanki nikt się nie spodziewał! "Rodeo" jeszcze lepsze niż "Solo?!

2023-09-22 11:48

Blanka po powrocie z Eurowizji wybrała się na krótkie wakacje, z których jednak szybko wróciła i rozpoczęła pracę nad kolejnymi utworami. Po megahicie "Solo" otrzymaliśmy "Boys Like Toys", a teraz dostajemy bujający numer "Rodeo". Ma zupełnie inne brzmienie niż to, do którego już się przyzwyczailiśmy, jeśli chodzi o tą artystkę. Przekonacie się sprawdzając na naszej stronie.

Blanka wywołała zachwyt wśród swoich fanów, gdy ogłosiła premierę drugiego w 2023 roku singla. Utwór, którym zamierza poprawiać słuchaczom nastrój w ponure, jesienne dni, nosi tytuł "Rodeo" i pojawi się 22 września, czyli prawie w rocznicę wydania teledysku piosenki "Solo". Przypomnijmy, że ten pojawił się 23 września 2022, a do tej pory wygenerował ponad 52 miliony wyświetleń. Oprócz samego sukcesu, jeśli chodzi o odtworzenia, dał gwieździe polskiej sceny popularność w Europie. Singiel "Solo" pojawił się w czołówce hitów w światowym zestawieniu platformy streamingowej, a oprócz tego zadebiutował na prestiżowym Official UK Charts na 56. pozycji. Czy piosenka "Rodeo" odniesie równie duży sukces? Zdecydowanie sprawi, że jesień upłynie Wam przyjemniej!

Blanka od hitu "Solo" to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat

Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! Oto jego "Lucky You"

Blanka - piosenka Rodeo

Blanka rozpoczyna swoje "Rodeo" od zaśpiewania refrenu, który szybko wejdzie wam do głowy. Co do tego nie mamy wątpliwości. Całość natomiast utrzymana jest w wakacyjnym klimacie, arabsko-tureckich rytmów. Wszystko to wzbogacone zostało o nowoczesne dźwięki i wystukujący tempo 108 uderzeń na minutę bit. Trzeba przyznać, że utwór całościowo brzmi, jakby został stworzony przez topową światową gwiazdę.

Utwór "Rodeo" miał swoją światową premierę wraz z teledyskiem 22 września o godzinie 9:00. Singiel został wydany w Warner Music między innymi w Finlandii oraz Turcji!

Blanka - muzyka, kariera, piosenki

Blanka mając zaledwie 14 lat napisała pierwszą piosenkę i zrozumiała, jakie jest jej życiowe przeznaczenie. Po drodze zamarzyła o tym, by zostać modelką. Wzięła udział w Top Model, ale jej przygoda nie potrwała długo. Jury wychwalało jej urodę, proporcje, ale ostatecznie uznali, że jest zbyt seksowna. Ostatecznie swoją muzyczną karierę rozpoczęła dopiero w 2021 roku wydała singiel "Better". Sukces wraz z wytwórnią Warner Music Poland osiągnęła dokładnie rok później. We wrześniu 2022 pojawił się hit Solo, który po kilku tygodniach pokochała cała Polska. Pokochali także mieszkańcy Europy, którzy chcieli, by nasza "Bejba" wygrała konkurs. Ostatecznie zajęła 19. miejsce, choć po głosowaniu widzów była na pozycji nr 8. 

Listen on Spreaker. Źródło: Takiego hitu od Blanki nikt się nie spodziewał! "Rodeo" jeszcze lepsze niż "Solo?!