Laura Bączkiewicz

i

Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Tak wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2022! Laura Bączkiewicz dała z siebie wszystko!

Laura Bączkiewicz to tegoroczna reprezentantka naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Za nami występ 11-latki na eurowizyjnej scenie w Erywaniu, w Armenii. Laureatka Szansy na sukces dała z siebie wszystko, śpiewając utwór To The Moon. Zobaczcie, jak wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2022.

Laura Bączkiewicz - występ na Eurowizji Junior 2022 przejdzie do historii? Na ten dzień fani Eurowizji czekali od dawna! Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci trwa w najlepsze. Zgodnie z kolejnością występów polska reprezentantka Laura Bączkiewicz zaprezentowała się na scenie jako druga. 11-latka wykonała na żywo utwór To The Moon, który umożliwił jej wygranie Szansy na sukces, a tym samym biletu do Armenii, gdzie odbywa się tegoroczna odsłona wydarzenia. Na scenie Laura Bączkiewicz zaprezentowała się w towarzystwie uzdolnionych tancerzy i tancerek, a za reżyserię show odpowiadał ceniony przez branżę Konrad Smuga.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Eurowizja Junior 2022 - występ Polski

Laura Bączkiewicz dała z siebie wszystko, wywołując szaleństwo wśród publiczności. 11-latka wykonała na żywo utwór To The Moon, a oprawa jej show była naprawdę kosmiczna. Zobaczcie, jak polska reprezentantka poradziła sobie na eurowizyjnej scenie.

Przypominamy, że Polacy mogą głosować na Laurę. Głosowanie będzie możliwe po wyemitowaniu wszystkich występów przez zaledwie 15 minut. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony www.jesc.tv.

Sonda
Podobał Ci się występ Laury Bączkiewicz na Eurowizji Junior 2022?