Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani "byłaś tam najpiękniejsza"

2022-12-12 14:46 Ewelina Kulasza
Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani “byłaś tam najpiękniejsza”
Autor: AKPA, Instagram/vikigaborofficial Tak Viki Gabor zaprezentowała się na Eurowizji Junior 2022. Fani “byłaś tam najpiękniejsza”

Za nami 20. Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na scenie oprócz delegacji różnych krajów, mogliśmy zobaczyć także Viki Gabor, która wygrała konkurs w 2019 roku. Artystka pojawiła się w limonkowym garniturze, a wszystkim opadły szczęki. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Viki Gabor w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior organizowaną w Polsce. Od tamtego czasu jej życie zmieniło się diametralnie i dziś jest nie tylko jedną z popularniejszych piosenkarek młodego pokolenia w Polsce, ale i na świecie. Nic dziwnego, w końcu jej anglojęzyczne piosenki potrafią skraść serce niejednego słuchacza! W niedzielę 11 grudnia odbył się 20. Finał Eurowizji Junior. Za sprawą ubiegłorocznej zwyciężczyni Maleny i jej piosenki Qami Qami, Konkurs organizowany był w Armenii, a dokładnie w Erywaniu. Zwycięzca mógł być tylko jeden i nagroda główna wpadła w ręce Francji. Widzowie, którzy śledzili wydarzenie mogli ujrzeć na nim Viki Gabor, która błyszczała w limonkowym garniturze z elementami srebra. Wokalistka przypomniała wszystkim swój hit Superhero, a dodatkowo na wizji przyznała 12 punktów dla Gruzji od Polski.

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor oczarowała wszystkich swoją eurowizyjną stylizacją. 15-latka postawiła na limonkowy garnitur z elementami srebra, a dokładniej ze srebrnym gorsetem, który przypominał trochę jej eurowizyjny outfit z 2019 roku. Dodatkowo artystka miała rozpuszczone, pofalowane włosy, a także dosyć wyraźny makijaż. Fani młodej gwiazdy zachwycili się stylizacją, w której błyszczała na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu niczym diament!

- Wyglądałaś pięknie girlll💓

- Najlepsza zwyciężczyni Eurowizji w historii 🤍

- Twój outfit cudnyy jest

- Bardzo ładnie wyglądałaś i wystąpiłaś 😍🔥❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jak Viki Gabor prezentowała się w Erywaniu. Artystka wyglądała przepięknie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2022! Laura Bączkiewicz dała z siebie wszystko!

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?