Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA

EUROWIZJA JUNIOR

Tak będzie wyglądał występ Mai Krzyżewskiej na Eurowizji Junior 2023. Mamy wygraną w kieszeni?

2023-11-26 16:14

Już w niedzielę 26 listopada we Francji, odbędzie się finał Eurowizji Junior 2023. Polskę reprezentuje Maja Krzyżewska, która zaśpiewa piosenkę "I Just Need a Friend" i dała nam przedsmak tego, co może zaprezentować w Nicei. Czy właśnie tak będzie wyglądał jej występ?

Wielkimi krokami nadchodzi Eurowizja Junior 2023. To długo wyczekiwany moment przez fanów konkursu, a także dla nas Polaków, ponieważ nasz kraj po raz kolejny bierze w nim udział. Podczas tegorocznej Eurowizji Junior nasz kraj będzie reprezentować Maja Krzyżewska, która jest już we Francji i w poniedziałek 20 listopada będzie brała udział w hucznej ceremonii otwarcia wydarzenia. Przypomnijmy, że finał konkursu będzie miał miejsce w niedzielę 26 listopada w 9-tysięcznej hali Palais Nikaïa, a Maja zaprezentuje się wszystkim z piosenką "I Just Need a Friend". Czy młoda artystka powtórzy sukces Roxie Węgiel, Viki Gabor, które wygrały konkurs lub Sary James, która dwa lata temu zajęła drugie miejsce? Wiemy jak może wyglądać jej występ na żywo!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2023 - WSZYSCY UCZESTNICY. Kto z Polski?

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Występ Polski na Eurowizji Junior 2023

Jak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2023? 12-latka zapewniła sobie wyjazd do Nicei, dzięki zwycięstwu w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior". We Francji wystąpi z piosenką "I Just Need a Friend", którą specjalnie dla niej napisali Patryk Kumór, Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Carla Fernandes. Maja Krzyżewska to młoda artystka pełna energii, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie, bo po prostu kocha śpiewać. Tuż przed wylotem do Francji, dziewczynka pojawiła się w półfinałowym odcinku The Voice of Poland, gdzie wykonała swoją eurowizyjną piosenkę. Maja pojawiła się na scenie z tancerzami, którzy uświetnili jej występ specjalnym układem. Jakby tego było mało, pojawiły się efekty świetlne, wprawiające widzów w nastrój. Czy właśnie tak będzie wyglądać występ Mai Krzyżewskiej na Eurowizji Junior 2023? W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia z próby, która odbyła się w Nicei. 

Finał Eurowizji Junior 2023, którego transmisja będzie pokazana w TVP1, już w niedzielę 26 listopada o godzinie 16:00. My już nie możemy się doczekać, a Wy?