Szybkie Pytania - Kaja Gniecioszek gościem odcinka. Z kim chciałaby zaśpiewać w duecie? WIDEO

2022-06-06 11:26 Ewelina Kulasza
Szybkie Pytania - Kaja Gniecioszek
Autor: Radio SuperNova Szybkie Pytania - Kaja Gniecioszek

Kaja Gniecioszek to młoda artystka, która zaczyna być coraz bardziej popularna w branży muzycznej. Jej anielski głos wywołuje ciarki na ciele, więc nic dziwnego, że jest faworytką konkursu Debiuty w Opolu 2022. Chcecie poznać ją bliżej, a także jej największe tajemnice? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, nie możecie przejść obojętnie obok Szybkich Pytań.

Szybkie Pytania to specjalny format Radia SuperNova, w którym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zdradzają swoje tajemnice. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od Pawła Wiszniewskiego. Jego gościem była już Bryska, MiłyPan, Marien, Sławomir, a także wielu innych artystów, którzy zdradzili swoje tajemnice. Kolejną gwiazdą, która pojawiła się na ekranie jest Kaja Gniecioszek - wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. Choć niebawem skończy 15 lat, ma już na swoim koncie wiele osiągnięć. Mowa między innymi o jej piosenkach, które można usłyszeć w stacjach radiowych w Polsce, a także o tym, że już 18 czerwca wystąpi na Festiwalu w Opolu w konkursie Debiuty.

Kaja Gniecioszek to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Przed naszymi kamerami odpowiedziała na wiele pytań, dzięki czemu poznaliśmy ją jeszcze bliżej! Zastanawiacie się czego boi się najbardziej? Jakiego przedmiotu w szkole nie lubi i czy w życiu jest jej ciężko? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej!

ZOBACZ TAKŻE: Kaja Gniecioszek odświeżyła hit Aleja Gwiazd. Cover artystki lepszy niż oryginał?

Szybkie pytania - Kaja Gniecioszek