Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni, Ewa Farna

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni, Ewa Farna

Szansa na sukces - te gwiazdy zaczynały karierę w muzycznym show [GALERIA]

2022-07-07 13:52

Szansa na sukces to muzyczny program, który od lat gości na antenie Telewizji Polskiej. Czy wiedziałeś, że Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni i Ewa Farna stawiały właśnie tam swoje pierwsze kroki przed telewizyjną publicznością? Okazuje się, że artystki nie były jedyne. Sprawdź, kto jeszcze zaczynał swoją karierę od Szansy na sukces.

Szansa na sukces to program, który zdecydowanie pozwala nacieszyć ucho. Utalentowani muzycznie uczestnicy, losują numerek pod którym kryje się dana piosenka. Następnie stają na scenie i przed publicznością oraz jurorami, śpiewają wylosowany utwór w formie karaoke. Pierwszy odcinek Szansy na sukces, miał swoją premierę dokładnie 14 listopada 1993 roku i na przestrzeni lat wylansował wielu artystów. Przypomnijmy, że pierwszym prowadzącym program do 2012 roku był Wojciech Mann. Jego miejsce zajął w 2019 roku Artur Orzech, natomiast w 2021 roku pałeczkę przejął Marek Sierocki. Szansa na sukces to format Telewizji Polskiej, który otwiera bramy do wielkiej kariery. Idealnym dowodem na to jest chociażby Ewa Farna, która mając zaledwie 12 lat zachwyciła publiczność dojrzałym głosem. Artystka w 2006 roku pojawiła się w odcinku, w którym główną gwiazdą był Jacek Cygan i wykonała piosenkę Ryszarda Rynkowskiego - Za młodzi za starzy, co spowodowało że stała się zwyciężczynią.

Szybkie pytania - Cleo

Szansa na sukces - kto zrobił karierę?

Ewa Farna nie jest jedyną artystką, która po Szansie na sukces rozwinęła swoje skrzydła. Okazuje się, że pierwsze kroki w programie stawiała także Justyna Steczkowska, która wygrała finał w 1994 roku, a także Ania Wyszkoni. Piosenkarka została zaproszona do Szansy na sukces przez Elżbietę Skrętkowską i zwyciężyła w odcinku z piosenkami grupy Myslovitz, wykonując kawałek - Długość dźwięku samotności. To jednak nie koniec! W galerii poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, kto jeszcze oprócz Ewy, Justyny i Ani, stawiał swoje pierwsze kroki właśnie w Szansie na sukces.

ZOBACZ TAKŻE: Aleksander Sikora poprowadzi Szansę na sukces 2022! Co z Markiem Sierockim?