Chelsea - Villareal: Superpuchar Europy

i

Autor: GLYN KIRK/AFP/East News

Superpuchar Europy UEFA 2021 - gdzie i kiedy oglądać Chelsea - Villarreal?

2021-08-11 8:50

Mecz Chelsea - Villarreal to walka o Superpuchar Europy UEFA 2021! 11 sierpnia zwycięzca Ligi Mistrzów zmierzy się z triumfatorem Ligi Europy na Windsor Park w Belfaście. O której godzinie oglądać mecz? Transmisja na żywo Chelsea - Villarreal w telewizji i stream online do sprawdzenia poniżej.

Superpuchar Europy UEFA 2021 - transmisja na żywo. Gdzie obejrzeć mecz? Chelsea - Villarreal zmierzą się ze sobą w środę, 11 sierpnia. Mecz odbędzie się w Belfaście na stadionie Windsor Park. Zarówno "The Blues" jak i hiszpańska drużyna są w trakcie przygotować do zbliżającego się sezonu i starcie o Superpuchar Europy będzie pierwszy bardzo poważnym sprawdzianem formy piłkarzy. Warto przypomnieć, że Chelsea wygrała Ligę Mistrzów pokonując w finale Manchester City. Z kolei Villarreal w finale Ligi Europy pokonał Manchester United. Tuż po zakończeniu emocjonujących Igrzysk Olimpijskich w Tokio kibice będą świadkami piłki nożnej na najwyższym poziomie.

Chelsea - Villarreal stream online i transmisja na żywo

Mecz Chelsea - Villarreal zaplanowany jest na 11 sierpnia. Transmisję TV na żywo ze starcia o Superpuchar Europy UEFA 2021 pokaże Polsat. Stream online z tego wydarzenia będzie dostępny w serwisie IPLA - opcja dostępna po wykupieniu pakietu. Początek spotkania punktualnie o 21:00.

Dawid Tomala szokuje! W trakcie chodu na 50km rozmawiał z kibicami!
Źródło: Superpuchar Europy UEFA 2021 - gdzie i kiedy oglądać Chelsea - Villarreal?