SuperNova LIVE: koncert Magdy Beredy. Kiedy? O której? [DATA, GODZINA]

2021-12-07 11:31 Jakub Adamiak
Magda Bereda w SuperNova LIVE
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Już jest DATA i GODZINA! Długo wyczekiwany przez wszystkich fanów Magdy Beredy koncert w ramach cyklu SuperNova LIVE. To widowisko muzyczne musi obejrzeć absolutnie każdy. Zobaczcie występ młodej i utalentowanej artysty w naszym specjalnym studiu koncertowy Radia SuperNova.

Koncerty SuperNova LIVE będą umilać Wam wspaniałe jesienne chwile. W związku z tym możecie już teraz przygotować sobie kubek gorącej herbaty, bądź kakao i rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was na radiosupernova.pl muzyczne widowisko, którego bardzo długo nie zapomnicie. Magda Bereda pojawiła się na naszej multimedialnej scenie SuperNova LIVE z ogromną ilością niespodzianek. Poniżej informujemy o dacie i godzinie koncertu Magdy Beredy!

Wyjątkowy koncert Magdy Beredy już niebawem w SuperNova LIVE

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.