SuperNova LIVE: Kaja Gniecioszek zachwyca wykonem przed Opolem!

2022-06-15 10:34 Jakub Adamiak
Kaja Gniecioszek
Autor: materiały prasowe Kaja Gniecioszek

Już jest! Długo wyczekiwany przez wszystkich fanów Kai Gniecioszek koncert w ramach cyklu SuperNova LIVE. To widowisko muzyczne musi obejrzeć absolutnie każdy. Zobaczcie występ artystki w naszym specjalnym studiu koncertowy Radia SuperNova.

Koncerty SuperNova LIVE będą umilać Wam wspaniałe chwile. W związku z tym możecie już teraz przygotować sobie kubek gorącej herbaty, bądź kakao i rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was na radiosupernova.pl muzyczne widowisko, którego bardzo długo nie zapomnicie.Kaja Gniecioszek pojawiła się na naszej multimedialnej scenie SuperNova LIVE z ogromną ilością niespodzianek. Między innymi zaprezentowała swój utwór, który zaprezentuje w trakcie festiwalu w Opolu.

Kaja Gniecioszek | SuperNova Live

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.

PSYCHOTEST. Jaką pizzą jesteś?

Pytanie 1 z 12
Gdzie najczęściej jesz pizzę?