Stashka o trudnej relacji w związku. Nie budź mnie wpada w ucho!

2021-07-07 8:00 Jakub Adamiak
Stashka o trudnej relacji w związku. Nie budź mnie wpada w ucho!
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Stashka o trudnej relacji w związku. Nie budź mnie wpada w ucho!

Piosenka opowiada o zakończeniu trudnej relacji, z której kobieta chce wyjść i sobie wszystko wytłumaczyć. Postać, w którą wcieliła się Stashka czuje złość, ból, frustrację i próbuje radzić sobie z rzeczywistością.. zdała sobie jednak sprawę z tego, że ten związek jest dla niej wyniszczający i nie chce dłużej w nim tkwić, choć cały czas trudno jej uwierzyć, że tak to się kończy..

Produkcją piosenki zajął się Robert Madziarz. Gdy otrzymałam pierwsze demo w postaci instrumentalnej od razu poczułam, co i jaką historię chciałabym przekazać swoim odbiorcom. Napisanie tekstu oraz melodia przyszły do mnie bardzo szybko i jak to zazwyczaj u mnie bywa, w bardzo naturalny sposób - mówi artystka. Intencją Stashki jest, aby w albumie Historie każdy mógł odnaleźć kawałek siebie.

Nie budź mnie może być dla Was zaskoczeniem, ponieważ moje dotychczasowe piosenki są zazwyczaj bardzo pozytywne i optymistyczne. Na albumie znajdziecie różne historie, oparte często na bardzo prywatnych doświadczeniach z życia ale i na obserwacji otaczającego mnie świata, różnych inspirujących emocji i relacji. Także...Samo życie... - piszę pod teledyskiem Stashka.

Źródło: Stashka o trudnej relacji w związku. Nie budź mnie wpada w ucho!