Robert Lewandowski ma sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak!

i

Autor: AKPA, tiktok/@skibaanetamakeup Robert Lewandowski ma sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak!

BĘDZIESZ W SZOKU

Sobowtór Roberta Lewandowskiego istnieje! Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak

2023-09-11 8:16

Myśleliście, że na świecie nie ma nikogo podobnego do Roberta Lewandowskiego? Jeśli tak, to byliście w błędzie! Okazuje się, że piłkarz ma swojego sobowtóra, który chodzi po polskich ulicach. Podobieństwo jest uderzające - zobaczcie sami. Panowie mogliby być braćmi!

To nie są żarty! Robert Lewandowski ma sobowtóra w Polsce i chyba nawet sam się tego nie spodziewał! Sobowtór to nikt inny, jak człowiek uderzająco podobny zewnętrznie do drugiego człowieka. Łatwo można go pomylić z osobą do której jest podobny lub stwierdzić, że dana dwójka jest na przykład rodzeństwem. Przykładów jest wiele. W Polsce swoją sobowtórkę ma chociażby Edyta Górniak, Viki Gabor, czy nawet Roksana Węgiel. Ma ją nawet Doda i Dagmara z Królowych życia, jednak sobowtórki tych pań nie przypominają ich z wyglądu, lecz mają identyczny głos. Okazuje się, że swojego "brata bliźniaka" ma także napastnik klubu La Liga Barcelona i kapitan reprezentacji Polski. Podobieństwo mężczyzn jest ogromne!

ZOBACZ TAKŻE: Mały kibic wbiegł na murawę po meczu z Wyspami Owczymi. Wzruszający gest Lewandowskiego

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Robert Lewandowski - sobowtór

Sobowtór Roberta Lewandowskiego to nie żart! Internauci wychwycili pewnego mężczyznę na TikToku, który uderzająco przypomina najpopularniejszego piłkarza z naszego kraju. Panowie mogliby być braćmi, a z pewnością na żywo nigdy nie mieli okazji się spotkać. My jesteśmy w szoku, a Wy? Tylko zobaczcie te zdjęcia! W ramach ciekawostki warto dodać, że żona Lewandowskiego - Ania, również ma swoją sobowtórkę, która bardzo chciałaby z nią zatańczyć na TikToku.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska ma sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak ona!