Sławomir Świerzyński, Bayer Full

i

Autor: AKPA

EMERYTURA GWIAZD

Sławomir Świerzyński dostanie "głodową" emeryturę. Co na to gwiazdor disco polo?

2023-11-07 8:57

Bezapelacyjny przedstawiciel nurtu disco polo jak większość Polaków może zacząć narzekać już na swoją emeryturę. Mimo tego, że lider Bayer Full jest gwiazdą i jego portfel nie świeci pustkami, to ZUS wyliczył mu skandalicznie małe świadczenie. Będziecie w ogromnym szoku!

Emerytura gwiazd, to temat który zawsze wzbudza ciekawość. Nic dziwnego, w końcu stawki wyliczone przez ZUS są tematem do dyskusji i szerzących się plotek. Nie od dziś wiadomo, że polskie gwiazdy radzą sobie całkiem nieźle. Zarobki z planów filmowych, reklam, koncertów i sprzedawanych dzieł są naprawdę wysokie, dzięki czemu popularne osoby mogą pozwolić sobie na luksusowe życie. Mimo bogatego portfela, emerytura wielu z nich nie jest wcale taka wysoka. Dla przykładu wyliczono, że emerytura Katarzyny Skrzyneckiej ma wynosić zaledwie 35 złotych, serialowej Barbary z "M jak miłość" - Teresy Lipowskiej, 2200 zł, natomiast emerytura weteranki polskiej sceny muzycznej - Maryla Rodowicz ma dostawać 1600 zł świadczenia. Niestety w gorszej sytuacji jest Sławomir Świerzyński z Bayer Full, ponieważ jak się okazuje, jego emerytura jest naprawdę niska.

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Emerytura Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full

Jaką emeryturę będzie miał Sławomir Świerzyński? Lider Bayer Full zalicza się do grona narzekających Polaków, ponieważ ZUS wyliczył mu "głodową" emeryturę. 61-letni wokalista disco polo, mimo iż zawsze zapewniał swoich fanów, że przez 37 lat odprowadzał wszelkie składki, według wyliczeń dostanie zaledwie 386 złotych emerytury. Jego żona zszokowała się tą informacją i wybuchła śmiechem:

- Nie mogłem w to uwierzyć. Moja żona się śmiała, że nawet łódki nie zatankuję za te pieniądze, nie mówiąc już o samochodzie - zdradził lider Bayer Full na łamach "Super Expressu".

Sławomir Świerzyński nie jest wcale w najgorszej sytuacji. Niewiele lepiej od niego radzi sobie Michał Wiśniewski, któremu wyliczono emeryturę w wysokości 200 zł miesięcznie. Liderem w tym zestawieniu jest jednak Marek Piekarczyk, któremu ZUS wyliczył emeryturę w wysokości niecałych 8 złotych. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Król disco polo nie będzie miał na co narzekać

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim