Skolim- Co w Tobie jest

i

Autor: materiały prasowe od Skolima

NOWOŚCI MUZYCZNE

Skolim zaskoczył świątecznym klimatem. Tym razem to miłosna ballada w rytmach latino!

2023-11-17 9:01

Miłosna ballada w rytmach latino, a do tego w świątecznych brzmieniach? Czemu nie! Właśnie tak można odebrać najnowszą piosenkę Skolima, która nosi tytuł "Co w Tobie jest". Numer w niecałe 24 godziny od premiery, zgromadził prawie milion odsłon. Czy to oznacza, że Skolim zrobił kolejny hit? Przekonajcie się sami.

Skolim nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną nowość. Po bardzo dobrze przyjętych kawałkach takich jak: Wyglądasz idealnie, Kiss Me Baby, Nie Dzwoń Do Mnie Mała, Temperatura, Ona Mi Dała i Palermo, które zanotowały łącznie ponad 349 milionów odsłon, przyszła pora na coś całkiem innego. Konrad Skolimowski nazywany "królem Latino" na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia zaskoczył swoich fanów piosenką o nieco innym brzmieniu. W środę 15 listopada miała miejsce premiera jego muzycznej nowości, która nosi tytuł Co w Tobie jest. Numer w niespełna 24 godziny zgromadził blisko milion odsłon i tym samym uplasował się na 1. miejscu na karcie YouTube na czasie

ZOBACZ TAKŻE: Młodsza wersja Skolima wymiata. Ten chłopak ma ruchy jak król latino!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Skolim z nowością "Co w Tobie jest" na zbliżające się święta

W okolicy listopada często pojawiają się piosenki, które mają w sobie nie tylko świąteczny wydźwięk, ale i świąteczną magię. Skolim postanowił zaskoczyć swoich wiernych fanów i tym razem postawił na miłosną balladę, która zdecydowanie kojarzy się ze świętami. Nie jest to jednak typowa ballada - oczywiście to piosenka w rytmach latino, jednak nieco spokojniejszych, niż były w poprzednich kawałkach artysty. Numer od pierwszych minut premiery zbierał pozytywne komentarze pod oficjalnym teledyskiem i co za tym idzie? Oczywiście wyświetlenia pięły się ku górze. Wynik ten sprawił, że piosenka Skolima - Co w Tobie jest, znalazła się na 1. miejscu karty na czasie YouTube w uwaga - niespełna 24 godziny. Czy oznacza to, że "król Latino" zrobił kolejny hit? Komentarze mówią same za siebie:

- napisany tak zmysłowo i prawdziwie, od serca. Dziękuję za świetny utwór

- Numer 1 na karcie czasu niespełna w kilkanaście godzin. Wielki szacun

- No no Skolim zaskoczyłeś tym świątecznym klimatem 

- Super kawałek. Nie mogę przestać słuchać. Wpada w ucho od razu. Niech lata na głośnikach

Drewniany domek w lesie, cisza, spokój i do tego klimat świąt płynący ze słów najnowszej piosenki Skolima. To wszystko możecie zobaczyć w klipie do numery Co w Tobie jest, który udostępniamy Wam poniżej. Tylko uwaga, po przesłuchaniu z pewnością ponownie będziecie chcieli nacisnąć "replay".

ZOBACZ TAKŻE: Quiz. Myślisz, że znasz hity Skolima? 7/10 to mega wstyd!