Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, żona, dzieci, Prime MMA, Instagram

2023-05-22 10:55 Ewelina Kulasza
Skolim - Konrad Skolimowski
Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official Skolim - Konrad Skolimowski

Kim jest Skolim? Pod artystycznym pseudonimem kryje się tak naprawdę Konrad Skolimowski. To właśnie jego piosenka zatytułowana 'Wyglądasz idealnie' stała się hitem tegorocznego lata. Ile lat ma Skolim? Kto jest jego żoną? Najważniejsze informacje o wokaliście, który 9 lipca zawalczy na Prime MMA 2, poznacie poniżej.

Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, dziewczyna, dzieci, Prime MMA, Instagram takie kwestie są najczęściej wyszukiwane w sieci. Kim jest Konrad Skolimowski? To nie tylko wokalista disco-polo, ale także aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu Telewizyjnej Dwójki. Mowa o Barwach Szczęścia, gdzie Skolim od 2018 roku wciela się w rolę Patryka. To jednak nie koniec. Konrad Skolimowski zagrał także w innych produkcjach. Widzowie mogli oglądać go w serialu: Na sygnale, Dziewczyny ze Lwowa, Korona królów oraz w Drugiej szansie. Ogromny rozgłos przyniosła mu również piosenka Wyglądasz idealnie, która w zaledwie miesiąc wygenerowała ponad 26 milionów odsłon na samym YouTubie! Kawałek disco, możecie również usłyszeć na antenie Radia SuperNova, a także oddać głos w naszym zestawieniu Super13. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad

Skolim - wiek, wzrost

Ile lat ma Skolim? Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 26 lat. Ile ma wzrostu? Według informacji dostępnych w sieci, Skolim mierzy 176 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaśpiewał Wyglądasz idealnie po CZESKU. Nowa wersja hitu wymiata! [TYLKO U NAS]

Skolim - żona, dzieci

Czy Skolim ma żonę? Serce Konrada Skolimowskiego jest zajęte. Artysta jest w związku małżeńskim z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma dwóch synów.

Skolim - Prime MMA 2

Skolim walczył na Prime MMA 2 w sobotę 9 lipca 2022 roku. Jego przeciwnikiem był Jaś Kapela, którego wokalista oczywiście pokonał.

Sonda
Prime Show MMA 2. Jaś Kapela vs Skolim. Kto wygra?

Skolim - Instagram

Skolim jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko - Konrad Skolimowski lub oficjalną nazwę @skolim__.

Listen to "Skolim - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.