GWIAZDY

Skolim podbił branżę disco polo. To nie tylko wokalista, ale także aktor!

2023-09-21 12:49

Kim jest Skolim? Pod artystycznym pseudonimem kryje się tak naprawdę Konrad Skolimowski. To właśnie jego piosenka zatytułowana "Wyglądasz idealnie" stała się bezwzględnym hitem. Ile lat ma Skolim? Kto jest jego żoną? Najważniejsze informacje o wokaliście, który podbija branżę muzyczną w Polsce, poznacie poniżej.

Skolim - wiek, wzrost, partnerka, dzieci, Instagram takie kwestie są najczęściej wyszukiwane w sieci. Kim jest Konrad Skolimowski? To nie tylko wokalista disco-polo, ale także aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu Telewizyjnej Dwójki. Mowa o Barwach Szczęścia, gdzie Skolim od 2018 roku wciela się w rolę Patryka. To jednak nie koniec. Konrad Skolimowski zagrał także w innych produkcjach. Widzowie mogli oglądać go w serialu: Na sygnale, Dziewczyny ze Lwowa, Korona królów oraz w Drugiej szansie. Ogromny rozgłos przyniosła mu jednak piosenka Wyglądasz idealnie, która w zaledwie miesiąc wygenerowała ponad 26 milionów odsłon na samym YouTubie!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]

„Wyglądasz idealnie” po czesku (Tylko u nas) - cały wywiad

Skolim - wiek, wzrost

Ile lat ma Skolim? Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 27 lat. Ile ma wzrostu? Według informacji dostępnych w sieci, Skolim mierzy 176 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaśpiewał Wyglądasz idealnie po CZESKU. Nowa wersja hitu wymiata! [TYLKO U NAS]

Skolim - żona, dzieci

Czy Skolim ma żonę? Serce Konrada Skolimowskiego jest zajęte. Artysta jest w związku z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma dwóch synów.

Skolim - Prime MMA 2

Skolim walczył na Prime MMA 2 w sobotę 9 lipca 2022 roku. Jego przeciwnikiem był Jaś Kapela, którego wokalista oczywiście pokonał. Skolim walczył także na Prime MMA 4, a jego przeciwnikiem był "Księciuniu". Artysta pokonał Emiliana Bayera przez TKO w rundzie pierwszej.

Skolim - pierwsza piosenka

Mało kto wie, ale pierwsza piosenka Skolima to nie numer "Wyglądasz idealnie", lecz kawałek z 2017 roku o tytule "Porwanie".

Jak dobrze znasz Skolima? Quiz dla fanów

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię Skolim?

Skolim - Instagram

Skolim jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko - Konrad Skolimowski lub oficjalną nazwę @skolim__.

Listen on Spreaker.