Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl nie do poznania! To już dorosły mężczyzna

2022-11-22 14:06 Ewelina Kulasza
Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl nie do poznania! To już dorosły mężczyzna
Autor: AKPA Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl nie do poznania! To już dorosły mężczyzna

Kacperek to najbardziej uroczy bohater kultowego serialu Rodzinka.pl. Aktor przez lata zmienił się nie do poznania - nie tylko jeśli chodzi o jego wygląd, ale także o głos. To dorosły mężczyzna, który w 2022 roku skończył osiemnaście lat. Jesteście ciekawi jak dziś wygląda? Będziecie w szoku - ciężko go rozpoznać!

Mateusz Pawłowski znany wszystkim widzom Telewizyjnej Dwójki jako Kacperek Boski z serialu Rodzinka.pl, skończył w czerwcu 2022 roku osiemnaście lat. Ciężko w to uwierzyć, ponieważ wciąż wielu osobom kojarzy się z małym, uroczym chłopczykiem, który rozczulał i rozbawiał wszystkich do łez. Mateusz Pawłowski pojawił się na planie serialu mając zaledwie 7 lat i sprawił, że zakochała się w nim cała Polska. W serialu grał do 2020 roku wcielając się w najmłodszego z trojga synów Natalii (Małgorzata Kożuchowska) oraz Ludwika (Tomasz Karolak) i bez żadnego ale można powiedzieć, że dorastał na oczach wszystkich. Młody aktor przez dziewięć lat z małego, słodkiego i rozczulającego chłopca zmienił się w nastolatka i choć już wtedy jego metamorfoza bardzo szokowała, to jako dorosły mężczyzna wygląda jeszcze inaczej!

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Mateusz Pawłowski - kiedyś i dziś

Serialowy Kacperek jest nie do poznania! Dziś ma skończone 18 lat, a po mutacji jego głos zmienił się w głos prawdziwego mężczyzny. Co ciekawe młody aktor nadal zachwyca burzą ciemnych włosów, niczym w serialu Rodzinka.pl, ale od jakiegoś czasu nosi również okulary. W takim wydaniu przypomina niektórym Harrego Pottera - przekonajcie się sami! Dodatkowo Mateusz Pawłowski udzielił wywiadu dla Wykolejeni TV, dlatego jego głos możemy usłyszeć na nagraniu, które śmiga na TikToku. Będziecie zaskoczeni! Mały Kacperek to już tylko historia.

ZOBACZ TAKŻE: Emilia Dankwa z Rodzinki.pl zmieniła się nie do poznania! Serialowa Zosia została modelką

Sonda
Oglądałeś serial "Rodzinka.pl"?