Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA Pierwsza miłość

SERIALE

Serialowa Marlenka z Pierwszej miłości nie jest jedna. Córkę Kaliny Domańskiej grają dwie osoby!

2023-08-18 11:06

Pierwsza miłość to serial, który gości na antenie Polsatu od wielu lat. Widzowie z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów we Wrocławiu, ale także tych w Wadlewie. Choć wielu aktorów gra od początku serialu, to są też tacy, którzy dołączyli do obsady w trakcie. Teraz twórcy serialu zdecydowali się wyjawić długo skrywany sekret na temat serialowej córki Kaliny - małej Marlenki.

Pierwsza miłość to polski serial obyczajowy, który z wyjątkiem przerwy wakacyjnej emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 4 listopada 2004 roku na antenie Polsatu i do dziś widzowie mogą śledzić losy bohaterów z Wrocławia i Wadlewa. Oglądalność Pierwszej miłości cały czasu utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie, a średnia oglądalność serialu we wrześniu 2021 roku wyniosła ponad 838 tysiąca widzów. W Pierwszej miłości od początku gra serialowa Marysia (Aneta Zając), której perypetie miłosne wprawiają momentami o zawrót głowy. Nie można również zapomnieć o Kindze (Aleksandrze Zienkiewicz), czy też o Arturze (Łukasz Płoszajski). W trakcie do obsady serialu dołączyli także inni aktorzy, którzy robią furorę. Teraz wyszło na jaw, że córka Kaliny Domańskiej - Marlenka, nie jest jedna, a jej rolę odgrywają aż dwie osoby. Fani produkcji są w ogromnym szoku!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Pierwsza miłość - serialowa córka Kaliny

Jakiś czas temu producenci serialu Pierwsza miłość, wyjawili swoim fanom długo skrywany sekret. Okazuje się, że rolę małej Marlenki - córki Kaliny Domańskiej, gra nie jedna dziewczynka, a dwie! Jak to możliwe? Produkcja wyjaśniła wszystko na zdjęciu, na którym widać serialową Kalinę (Magdalena Wieczorek), która pozuje z uroczymi bliźniaczkami! Zaskoczeni? My bardzo! Poniżej możecie zobaczyć dwie Marlenki w akcji.

ZOBACZ TAKŻE: Piękna Kasia z 13 Posterunku zmieniła się nie do poznania! Co dziś robi Aleksandra Woźniak?

Sonda
Czy oglądasz serial Pierwsza Miłość?