Sara Koślińska

i

Autor: akpa

ŻONY WARSZAWY

Sara Koślińska - wiek, mąż, kariera, Instagram. Kim jest uczestniczka "Żony Warszawy"?

2023-09-21 8:19

Sara Koślińska to jedna z bohaterek nowego reality-show Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy", która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Absolwentka Harvardu działająca na granicy finansów i nowych technologii. Ile ma lat? Kim jest jej mąż? Poznajcie ją bliżej czytając nasz artykuł.

Kim jest Sara Koślińska uczestniczka nowego programu "Żony Warszawy"? To zastanawia każdego, kto natrafił na nowe reality-show na antenie Polsatu. Jesienna ramówka stacji zdążyła przyciągnąć już wielu widzów, a wszystko za sprawą nowości, które pojawiły się w harmonogramie. Jedną z nich jest właśnie program "The Real Housewives. Żony Warszawy", który emitowany jest w każdą środę o godzinie 20:05. Nowe show Polsatu ukazuje widzom osiem kobiet, które wiodą luksusowe życie, ale to nie koniec. Będą mieli okazję zobaczyć nie tylko prestiż i wielkie pieniądze, ale także emocje, intrygi, sojusze i konflikty! Jedną z uczestniczek "Żony Warszawy" jest Sara Koślińska. To nie tylko bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harwardu, ale przede wszystkim mądra kobieta. Sara zaczynała karierę zawodową w Warszawie, Londynie, Tel Awiwie i Singapurze. Dzięki swojej ciężkiej pracy znalazła się na prestiżowych listach magazynu Forbesa, 30 under 30 i 100 założycielek biznesu z Europy, które musisz śledzić. Jakby tego było mało, została umieszczona na polskiej liście "People Transforming Business", którą sporządził Business Insider Polska.

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Sara Koślińska - wiek

Ile lat ma Sara Koślińska? Z informacji i dostępnych artykułów w sieci, możemy dowiedzieć się że nowa uczestniczka show "Żony Warszawy" ma 33 lata. Dokładana data jej urodzenia, nie jest jednak znana.

Sara Koślińska - mąż, dzieci

Kim jest mąż Sary Koślińskiej? Bizneswoman prywatnie związana jest z inwestorem od 12 lat. Para mieszka wspólnie w luksusowym apartamencie przy Alei Róż. Mają także przepiękny dom z ogrodem w Aninie, gdzie spędzają weekendy, gdy przyjeżdżają dzieci jej męża.

Sara Koślińska - kariera

Polsat opisał nową uczestniczkę "Żony Warszawy" następująco:

"Bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harwardu. Prowadzi firmę działającą w obszarze technologii finansowych, której głównym produktem jest aplikacja inwestycyjna Limitless dla banków i firm ubezpieczeniowych chcących zaangażować młodych klientów. Sara znalazła się na prestiżowych listach magazynu „Forbes”: „30 under 30” i „100 Female Founders in Europe to Follow”. (...) Jej słabością są programy randkowe, które uwielbia oglądać, zajadając się chipsami" - czytamy na stronie polsat.pl

Sara Koślińska - Instagram

Sara Koślińska jest aktywna na Instagramie, gdzie znajdziecie ją wpisując wyłącznie jej imię i nazwisko. To właśnie tam publikuje wiele materiałów na temat swojej kariery, ale pokazuje także inne urywki ze swojego życia.