Sara James

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Sara James z topowym raperem. To może być DUET ROKU. Chwilę temu spełniła marzenie o zdjęciu z nim!

2023-11-21 13:10

Sara James rozwija karierę w ekspresowym tempie. Wokalistka ani na moment nie zwalnia tempa i już zapowiada kolejną nowość. Tym razem mowa o singlu nagranym w duecie z topowym raperem. Choć artystka nie ujawniła jeszcze jego personaliów, fani od razu rozpracowali, o kogo chodzi. Jeszcze niedawno marzyła o zrobieniu sobie z nim zdjęcia,

Mimo bardzo młodego wieku Sara James może pochwalić się szacunkiem w branży muzycznej. Artystka jako najmłodsza osoba w historii zdobyła Fryderyka w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku", ale to jednak nie wszystko. Przygotowującej się do wydania debiutanckiego albumu piosenkarce udało się nawiązać muzyczną współpracę ze swoim idolem. Podczas wspomnianej gali rozdania Fryderyków 2023 Sara James zdradziła nam w rozmowie, że jednym z jej muzycznych guru jest cieszący się wielką popularnością wśród słuchaczy raper Szczyl. 15-latka spełniła nawet marzenie o zrobieniu sobie z nim zdjęcia.

Gdy go zobaczyłam, od razu powiedziałam: "Mamo, to jest Szczyl, ja muszę mu powiedzieć, że go uwielbiam" i zrobiłam to, teraz mamy razem zdjęcie. Bardzo ważną rzeczą było dla mnie powiedzenie mu, że go bardzo lubię, uwielbiam, doceniam i cenię - mówiła nam z podekscytowaniem.

Na pamiątkowej fotografii się nie skończyło. Wszystko wskazuje na to, że Sara nagrała wspólny utwór z raperem!

Sara James nagrała TAKI filmik i od razu zaczęła się tłumaczyć. To jest mocne!

Sara James i Szczyl

Sara wie, jak podgrzać atmosferę. Artystka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać zacieniowane sylwetki zwrócone do siebie bokiem. Internauci od razu rozpoznali, że obok James znajduje się ceniony przez nią raper Szczyl.

- marzenie się spełniło, piosenka ze Szczylem 🔥

- Sarka pół roku temu na Fryderykach: kocham Szczyla. Sarka pół roku później: duet

Utwór ma się ukazać 24 listopada. Jego tytuł pozostaje na razie nieznany.

Zagraniczne hity po polsku. Poznajesz te melodie?

Pytanie 1 z 11
De Mono "Nasza jest cała ta noc"
Źródło: Sara James z topowym raperem. To może być DUET ROKU. Chwilę temu spełniła marzenie o zdjęciu z nim!