Sanah zacznie rapować? Wyznanie wokalistki zaskoczyło fanów

Sanah
Autor: Krzysztof Radzki/East News

Zeszłego wieczora (9 czerwca) Sanah zamieniła Amfiteatr Parku Sowińskiego w królestwo. Królestwo królowej dram. Artystka wystąpiła w Warszawie w ramach trasy koncertowej No Sory Tour. Ze sceny wyznała, że niedawno odkryła twórczość popularnego polskiego rapera, która bardzo ją zainspirowała. O kim mowa?

Sanah zostanie raperką? Wyznanie najpopularniejszej obecnie polskiej wokalistki zaskoczyło wszystkich fanów, którzy tłumnie przyszli oglądać jej występ z serii No Sory Tour w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Artystka ponownie zamieniła się w królową dram i wykonała utwory ze swojego debiutanckiego krążka. Na energicznym koncercie pełnym charakterystycznych dla tamtej ery wizualizacji nie zabrakło doskonale znanych z anteny Radia ESKA hitów Szampan, Melodia czy No Sory, jak również piosenek, które znają głównie fani, np. Solo oraz To ja a nie inna.

Przez cały czas trwania koncertu Sanah rozbawiała publiczność swoimi wspomnieniami dotyczącymi realizacji poszczególnych klipów czy żywymi reakcjami na ilość zebranych w obiekcie ludzi. W pewnym momencie gwiazda podzieliła się informacją, że od niedawna jest wielką fanką Taco Hemingwaya i jego krążka Trójkąt warszawski. Nie wykluczyła, że jej trzeci krążek może być inspirowany właśnie takimi brzmieniami.

Jak dobrze znasz Sanah?

Pytanie 1 z 9
Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Sanah?

Sanah jak Taco Hemingway

Czy to oznacza, że Sanah zostanie raperką? Nie sądzimy. Wokalistka po raz kolejny pokazała, że posiada do siebie ogromny dystans, a także, że umie żartować, za publiczność nagradzała ją gromkimi brawami. Trzeba jednak przyznać, że gdyby doszło kiedyś do współpracy wokalistki z Taco Hemingwayem, mogłaby się ona okazać bardzo owocna. 

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Źródło: Sanah zacznie rapować? Wyznanie wokalistki zaskoczyło fanów