sanah

i

Autor: screen z YouTube/sanah

Sanah ma swoje kabanosy. Piosenkarka wypuściła limitowaną edycję przysmaku

2022-05-02 9:34

Sanah to zdecydowanie najpopularniejsza artystka ostatnich czasów. Każda piosenka, którą wydaje w mgnieniu oka staje się hitem! Teraz jednak okazuje się, że gwiazda polskiej sceny muzycznej nawiązała nietypową współpracę i wypuściła limitowaną edycję kabanosów. To prawdziwa uczta? Sprawdźcie szczegóły.

Sanah to zdecydowanie najpopularniejsza piosenkarka. Jej przygoda z branżą muzyczną i światem show biznesu rozpoczęła się w styczniu 2020 roku, kiedy to opublikowała singel Szampan. Numer zapowiadał jej premierowy album studyjny i jak się okazało - w mgnieniu oka stał się prawdziwym hitem. Następnie były kolejne kawałki, które również odnosiły sukcesy, a także koncerty na których publiczność znakomicie bawiła się pod sceną. Niedawno, ponieważ w piątkowy wieczór 29 kwietnia, Sanah otrzymała Fryderyka 2022 w kategorii Album Roku Pop za krążek Irenka. To jednak nie koniec niespodzianek i zaskoczeń. Artystka podjęła się nietypowej współpracy i wypuściła na rynek limitowaną wersję kabanosów! O jakim smaku mowa?

ZOBACZ TAKŻE: Fryderyki 2022 - WYNIKI. Kto wygrał i zdobył statuetkę?

Smolasty (Szybkie Pytania)

Sanah - kabanosy [SMAK, CENA, GDZIE KUPIĆ]

To dzieje się naprawdę! Sanah nawiązała współpracę ze znanym producentem wędlin - marką Sokołów. Pretekstem do tak niecodziennej kooperacji, jest trasa koncertowa artystki o nazwie Uczta Tour'22, która odbędzie się aż w 11 miastach Polski, a firma z którą nawiązała współpracę jest jej sponsorem. Gdzie kupić kabanosy Sanah? Jakie są smaki do wyboru i ile kosztuje taka przekąska? Fani artystki, którzy będą chcieli zakupić ten produkt, będą musieli mocno się postarać, ponieważ Kabanosiki Sanah będą dostępne tylko w sklepach firmowych Sokołów i Gzella, a także na jej koncertach. Produkty limitowane będą dostępne w sprzedaży od 2 maja. Cena kabanosików jak na razie nie jest znana, tak samo jak i smaki, chociaż wiemy że wersji wege na pewno ich nie będzie.

ZOBACZ TAKŻE: Komu Sanah pisze piosenki? O tym na pewno nie wiedziałeś!

Jak dobrze znasz Sanah?

Pytanie 1 z 9
Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Sanah?