Defis, Miły Pan

i

Autor: akpa

GODZINA KONCERTU

Roztańczony PGE Narodowy - GODZINA koncertu w Warszawie. Do której trwa?

2023-09-28 13:06

Roztańczony Narodowy już w sobotę 30 września. Swoje największe hity prosto z wielkiej sceny zaśpiewają dla wszystkich Blanka, Doda, Edyta Górniak, a także gwiazdy z branży disco polo jak na przykład Defis, MiłyPan, Weekend, czy też Zenek Martyniuk. O której rozpoczyna się koncert? Do której potrwa Roztańczony Narodowy? Odpowiadamy.

Muzyczna uczta roku to Roztańczony PGE Narodowy, który odbędzie się już w sobotę 30 września. Impreza w samym centrum Polski cieszy się ogromnym zainteresowaniem od lat, a tym razem nawet jeszcze bardziej. Wszystko przez gorące nazwiska, które w sobotni wieczór pojawią się na scenie. Fani dobrej muzyki będą mogli bawić się w rytm hitów Dody, Blanki, Michała Wiśniewskiego, Smolastego, Kubańczyka, Cleo, Viki Gabor, Maryli Rodowicz, a także gwiazd ze sceny disco polo. Na Roztańczonym PGE Narodowym nie zabraknie Skolima, zespołu Weekend, Defisa, MiłegoPana czy też grupy Top Girls. To jednak nie koniec. Na scenie pojawią się także znani i lubiani influencerzy jak na przykład Kacper Błoński z kawałkiem "Eluwina" czy też Lena Moonlight.

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy - GWIAZDY. Wiemy kto wystąpi 30.09.2023

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova

Roztańczony PGE Narodowy - GODZINA: od której do której?

O której godzinie rozpoczyna się koncert Roztańczony PGE Narodowy? Wydarzenie startuje już o 18:30, natomiast widzowie TVP3 będą mogli oglądać imprezę w telewizji od godziny 20:00. Wiele osób zastanawia się także do której trwa Roztańczony Narodowy w sobotę 30 września? Ze strony ebilet.pl gdzie można zakupić wejściówki na imprezę wynika, że sobotni koncert potrwa do godziny 23:00. Z pewnością wyłączone z ruchu będą ulice znajdujące się dookoła Stadionu Narodowego, dlatego warto zaparkować auto nieco dalej.

Sonda
Pójdziesz na koncert Roztańczony PGE Narodwy 2023?