Doda

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 - Władysławowo. Kto wystąpi 16 lipca?

2023-07-16 19:21

Kolejny koncert letniej trasy TVP - Roztańczona Polska już w najbliższą niedzielę 16 lipca. Kto wystąpi na scenie? Czyje hity usłyszymy? Okazuje się, że we Władysławowie nad polskim morzem swoje największe hity zaśpiewają znane i lubiane gwiazdy z branży muzycznej. Listę artystów śpiewających na Roztańczonej Polsce we Władysławowie, znajdziecie poniżej.

Roztańczona Polska 2023 zawita do Władysławowa. Kto wystąpi 16 lipca na koncercie TVP? Koncertowa letnia trasa trwa w najlepsze, a publiczność która co tydzień gromadzi się przed sceną jak i ta przed telewizorami, bawi się w rytm najlepszych hitów. Za nami osiem koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim i Jaworznie. Teraz przyszła pora na polskie morze, a dokładnie na Władysławowo. To właśnie tam w niedzielę 16 lipca stanie wielka scena, na której swoje przeboje zaśpiewają popularni artyści z branży disco polo. Kogo zobaczymy na scenie we Władysławowie? Kto wystąpi na koncercie Roztańczona Polska 16 lipca? Lista gwiazd jest już znana!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Roztańczona Polska Władysławowo 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi we Władysławowie na Roztańczonej Polsce 2023? Już w niedzielę 16 lipca nad polskim morzem odbędzie się koncert gwiazd disco polo i nie tylko. Widzowie zobaczą na scenie artystów takich jak:

Roztańczona Polska Władysławowo 2023 -  BILETY

Roztańczona Polska we Władysławowie rozpoczyna się w niedzielę 16 lipca o godzinie 20:00. Koncert odbędzie się na terenie rekreacyjnym między ul. Dworcową, a ul. Żeromskiego. Wejście na koncert TVP pod chmurką jest darmowe.

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Dariusz Pachut dostają groźby. Stalker wokalistki nie daje im spokoju!