Roksana Węgiel zachwyciła fanów. Na nowym zdjęciu wygląda jak królowa!

Roksana Węgiel
Autor: okładka singla

O tym, że Roksana Węgiel przygotowuje się do wydania nowego singla pisaliśmy już wielokrotnie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka podzieliła się okładką nadchodzącej piosenki, której tytuł to Korona. Na fotografii młoda artystka prezentuje się jak prawdziwa królowa.

Roksana Węgiel - nowa piosenka Korona zbliża się wielkimi krokami. Już za moment fani zwyciężczyni I edycji The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018 usłyszą, nad czym młoda gwiazda pracowała przez ostatnie miesiące. O powrocie Roxie do muzyki mówiło się już od zeszłego roku. Wszyscy przeczuwali, że artystka zaprezentuje nowy singiel w zeszłe wakacje, ale tak się nie stało. Dopiero w październiku do sieci trafiła ballada Tajemnice, którą Roksana stworzyła wspólnie z producentem Pawbeatsem na potrzeby filmowej adaptacji powieści Tajemniczy ogród, gdzie podkładała głos głównej bohaterce. Nowa era Roxie rozpocznie się dokładnie 11 czerwca.

Jak wspominaliśmy, piosenka Korona ma się znacznie różnić od tego, co Roksana Węgiel zaprezentowała na swoim debiutanckim albumie studyjnym. Gwiazda przyznała, że w ostatnim czasie eksperymentuje z alternatywnymi brzmieniami i to właśnie one mają być motywem przewodnim jej nadchodzącego singla. Do sieci trafiła już nawet okładka wydawnictwa. Fani Roxie są nią zachwyceni.

Sonda
Roksana Węgiel - nowa piosenka - jak bardzo czekasz?

Roksana Węgiel jak królowa

Skoro Korona, to musi być po królewsku. Szesnastoletnia wokalistka prezentuje się na okładce nowego utworu jak prawdziwa królowa. Spójrzcie tylko na wyraz jej twarzy! Roxie zapowiedziała, że obserwatorzy mogą liczyć na spoilery. Pod zdjęciem pojawiły się gratulacje od wielbicieli piosenkarki, jak i jej kolegów i koleżanek z branży. Ekscytację rozpoczęciem nowej ery w karierze Roxie wyraziła między innymi Viki Gabor.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Źródło: Roksana Węgiel zachwyciła fanów. Na nowym zdjęciu wygląda jak królowa!