Roksana Węgiel

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

GWIAZDY

Roksana Węgiel w czerwieni. Tak wyglądała na koncercie gwiazd The Voice. Klasa!

2023-09-04 10:26

Trudno sobie wyobrazić, jak wyglądałaby dziś kariera Roksany Węgiel, gdyby nie udział w The Voice Kids. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu wystąpiła jako gość widowiska Gwiazdy The Voice, by przypomnieć piosenkę, za sprawą której wygrała Eurowizję Junior 2018. Mowa o hicie Anyone I Want To Be. Ubrana w czerwoną suknię zrobiła piorunujące wrażenie na widzach.

Koncert zatytułowany Gwiazdy The Voice przyciągnął najpopularniejszych reprezentantów polskiej sceny muzycznej, którzy pierwsze kroki stawiali właśnie w tymże formacie. Na zakończenie wyjątkowego widowiska, w trakcie którego swoje utwory przypomnieli m.in. Natalia Nykiel, Michał Szczygieł oraz Ania Karwan, wystąpiła Roksana Węgiel. Piosenkarka wykonała na żywo swój hit Anyone I Want To Be, za sprawą którego wygrała Eurowizję Junior 2018 jako pierwsza Polka w historii. Ubrana w czerwoną suknię 18-latka zrobiła piorunujące wrażenie na telewidzach i internautach, którzy zasypali ją komplementami pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem zza kulis koncertu. Aż trudno uwierzyć, że od chwili, gdy Roxie sama brała udział w pierwszej edycji The Voice Kids, minęło już ponad 5 lat. Gdy przyszła księżniczka polskiego popu pojawiła się na castingu, miała zaledwie 12 lat.

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Roksana Węgiel w czerwieni

Roxie jest dziś jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej piosenki okupują listy hitów, a media rozpisują się na temat jej życia prywatnego. Trudno sobie wyobrazić, w jakim miejscu, jeśli chodzi o jej poczynania zawodowe, byłaby dzisiaj piosenkarka, gdyby nie format The Voice Kids. 13-letnia Węgiel wygrała pierwszą edycję show, co otworzyło jej wrota do trwającej do dziś spektakularnej kariery. Zobaczcie, jak zaprezentowała się ponownie na voice'owej scenie.

Listen on Spreaker. Źródło: Roksana Węgiel w czerwieni. Tak wyglądała na koncercie gwiazd The Voice. Klasa!