Roksana Węgiel, Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

WIELKI SUKCES

Roksana Węgiel obdarzona prawdziwym ZŁOTEM. Jej narzeczony kipi dumą!

2023-09-25 11:33

Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają powody do hucznego świętowania. Artystka została obdarzona złotem, a wszystko to dzięki ich wspólnej i bardzo ciężkiej pracy. Gwiazda od razu pochwaliła się swoim sukcesem w sieci, a przy tym wymieniła się z narzeczonym czułościami. Miło się na to patrzy!

Roksana Węgiel jest młodą, ale bardzo zapracowaną artystką. Nie tylko koncertuje, tworzy nowości, ale także ma przeróżne zobowiązania reklamowe. Oprócz tego remontuje wspólne mieszkanie ze swoim narzeczonym i jest przykładną córką i siostrą. W jej życiu dzieje się naprawdę wiele rzeczy, ale osiemnastoletnia gwiazda jest z tego bardzo dumna. Teraz pochwaliła się kolejnym sukcesem, który jak się okazuje osiągnęła przy współpracy ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Para poznała się jakiś czas temu przy tworzeniu płyty artystki "13+5". Para swoją relację utrzymywała dosyć długo w tajemnicy przed mediami, jednak w dniu osiemnastki Roxie, potwierdzili że są razem. Następnie fani gwiazdy doczekali się nowiny o zaręczynach, a także o tym że zakochani postanowili razem zamieszkać. Teraz przyszedł czas na kolejną radosną nowinę!

ZOBACZ TAKŻE: Kacper Błoński podrywał Roxie Węgiel? Gwiazda opowiedziała o prywatnych wiadomościach

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel ze ZŁOTĄ płytą. Tak cieszy się z sukcesu

Roksana Węgiel promienieje szczęściem, a to przekłada się także na sukcesy w jej branży. Młoda artystka ponownie została doceniona, jednak tym razem obdarowano ją złotem! Mowa o ważnym wyróżnieniu dotyczącym piosenki "Miasto" z jej drugiego albumu studyjnego. To właśnie ten kawałek otrzymał status Złotej Płyty, a pamiątkowa nagroda trafiła nie tylko w jej ręce, ale także w ręce jej ukochanego Kevina, który wspólnie z artystką pracował przy tym kawałku. Z tej okazji narzeczony gwiazdy udostępnił ich czułe zdjęcie w sieci, a Roxie skomentowała je z wielkim entuzjazmem:

Kocham najmocniej!

Fani Roksany Węgiel podkreślili, że para w stu procentach zasłużyła na to wyróżnienie. Po ich komentarzach widać, że Roxie i Kevin to ich ulubiona power couple. Serdecznie gratulujemy!