Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @roxiewegiel

GWIAZDY

Roksana Węgiel jako motocyklistka. Przecież nie ma prawa jazdy! Znamy powód

2023-09-28 13:07

W styczniu tego roku Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Jednym z celów wokalistki było zrobienie czym prędzej prawa jazdy. Napięty harmonogram wymusił jednak na niej odsunięcie tych planów w czasie. Na najnowszym nagraniu piosenkarka pozuje jednak na motocyklu. O co chodzi? Znamy powód. Fani mają kolejny powód do radości.

Roksana Węgiel wie, jak podkręcić atmosferę. Wystarczy jedno zdjęcie, by o piosenkarce rozpisywały się media w całej Polsce. Rok 2023 okazał się dla niej przełomy pod wieloma względami. W styczniu gwiazda muzyki pop skończyła 18 lat i oficjalnie ogłosiła, że związała się z autorem piosenek Kevinem Mglejem, z którym niedługo później się zaręczyła. W marcu do sprzedaży trafił drugi album studyjny Roxie zatytułowany "13+5", a w maju, mimo rozpoczęcia sezonu koncertowego, piosenkarka przystąpiła do matury. Egzaminy dojrzałości poszły jej bardzo dobrze! Po serii sukcesów Węgiel nie zamierza zwalniać tempa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 18-latka pochwaliła się nagraniem zza kulis kręcenia nowego wideoklipu. Praca nad nim rozpoczęła się o poranku, a Roxie, jak można wywnioskować z opublikowanego na stories wideo, wcieli się w rolę motocyklistki.

Roksana Węgiel o filmie, The Voice Kids i ślubie

Roksana Węgiel na motorze

Jakiś czas temu Roxie oficjalnie ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyda reedycję płyty "13+5". Na krążku mają znaleźć się niespodziewane duety! Wszystko wskazuje na to, iż pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo będzie mieć swoją premierę niebawem. Gwiazda pochwaliła się w sieci nagraniami i zdjęciami z planu nowego teledysku. Czekacie? Bo my bardzo!

screen z Instagrama

i

Autor: Instagram/@roxiewegiel
screen z Instagrama

i

Autor: Instagram/@roxiewegiel
Źródło: Roksana Węgiel jako motocyklistka. Przecież nie ma prawa jazdy! Znamy powód