Piotr Rubik z rodziną

i

Autor: AKPA Piotr Rubik z rodziną

Rodzina Piotra Rubika powiększyła się. Fani są zachwyceni!

2022-10-07 10:52

"Rodzina nam się powiększyła, ale synka jak nie było, tak nie ma…" - takimi słowami żona Piotra Rubika ogłosiła radosną nowinę w sieci. Jej mąż nie był obojętny i również opublikował zdjęcie z nowym domownikiem! Fani są zachwyceni obrotem sprawy i nie mogą przestać się ekscytować!

Najpopularniejsza muzyczna rodzina w kraju to oczywiście rodzina Rubików. Głowa domu on - znany kompozytor Piotr Rubik, który dał się poznać wszystkim za sprawą przepięknej piosenki Psalm da Ciebie. Jego żoną od 2008 roku jest o 18 lat młodsza Agata Rubik (dawniej Paskudzka), która swoją urodą wzbudza zachwyt w niejednej osobie. Para doczekała się uroczych córeczek - Heleny, która przyszła na świat w 2009 roku i Alicji urodzonej w 2013 roku. Dziś dziewczynki są nastolatkami i chętnie pokazują się z rodzicami, szczególnie w internecie. Ich wspólne filmiki na TikToku robią furorę i naprawdę ciężko przejść obok nich obojętnie. Składa się na to wiele rzeczy. Po pierwsze rodzina Rubików przyciąga swoją ogromną miłością niczym magnes, a po drugie idą za trendami i zawsze są na czasie!

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Rubik mając 18 lat wyglądał całkiem inaczej! Muzyk pochwalił się zdjęciem z młodości

Szybkie pytania - Borysewicz

Piotr Rubik - rodzina

Rodzina Rubików powiększyła się, jednak jak syna nie było, tak dalej nie ma. Piotr i jego żona Agata, ogłosili na swoich social mediach radosną nowinę. W ich domu pojawił się nowy członek rodziny, a jest nim urocza suczka Coogee, na którą czekali bardzo długo. Po ich uśmiechach można śmiało stwierdzić, że są przeszczęśliwi, a internauci rozpływają się w komentarzach nad uroczym psiakiem, którego rasa to Australian Labradoodle.

- Śliczności! Zobaczycie Państwo jak bardzo ją pokochacie. To już jest członek Rodziny

- Piękny widok , rodzinka w komplecie

- Śliczności. No to pan Piotr ma teraz 4 dziewczyny. Czyli rodzynek. 

- Jak nazwać Rodzinę, która była cudowna a teraz dołączył do Niej cudowny pies??? Mega cudowna?

Sonda
Śledzisz w sieci profile Agaty i Piotra Rubików?