Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali. Ile trwała ich miłość?

2021-11-24 17:22 es
Robert Kochanek
Autor: WBF

Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w głośnym show 40 kontra 20. Para zakochała się po uszy i chętnie prezentowała swoje uczucia przed kamerami. Niestety miłość nie trwała długo.... Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali.

Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w kontrowersyjny show 40 kontra 20. Znany tancerz szukał tam miłości wśród kobiet w różnym wieku. Ostatecznie podstawił na młodszą i to właśnie z nią stworzył związek po zakończeniu programu.

Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Swoim uczuciem oczywiście chętnie dzielili się w social mediach. Pokazywali nie tylko wspólne chwile, ale także urocze prezenty, którymi się obdarowywali.

To już jednak historia!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali

To była miłość intensywna, ale krótka. Finał 40 kontra 20 wyemitowano pod koniec sierpnia. 3 miesiące później dotarła do nas wiadomość, że Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali.

Wieść o tym, że Robert Kochanek i Kinga Zapadka to nie plotki, ani domysły. Oficjalnie potwierdziła ją 25-latka.

Pragnę poinformować was, że związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to, aby mówić dlaczego... Po prostu postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć w takiej relacji, jest zbyt skrajne. Robercie, tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to była niesamowita lekcja. Życzę ci szczęścia i jednocześnie wybaczam...

Napisała Kinga Zapadka na stories.

Fanów pary zastanawia ostatnie zdanie... Czyżby Robert Kochanek skrzywdził swoją miłość? Na wyjaśnienie tej tajemnicy chyba będziemy musieli poczekać...

Kto wie, może Robert Kochanek i Kinga Zapadka zerwali przez różnicę wieku? Jednak w show-biznesie jest wiele par, którym ona nie przeszkadza. Oto niektóre z nich: