Robert Burneika

i

Autor: AKPA Robert Burneika

Robert Burneika - waga, wzrost, wiek, wymiary, dzieci. Kim jest Hardkorowy Koksu?

2022-10-03 14:43

Kim jest Robert Burneika, który figuruje również pod ksywką Hardkorowy Koksu? To litewski kulturysta, zawodnik MMA, a także osoba, która uwielbia spędzać dużo czasu na siłowni. Ile ma lat? Jakie są jego wymiary? Najważniejsze informacje na temat popularnego kulturysty, znajdziecie poniżej.

Robert Burneika - waga, wzrost, wiek, wymiary, dzieci, żona: takie frazy najczęściej wyszukiwane są w sieci przez internautów. Kim jest Robert Burneika? Popularny sportowiec znany jest sporej publiczności jako Hardkorowy Koksu. Pochodzi z Litwy, a będąc dzieckiem pomagał ojcu w warsztacie samochodowym. Kiedy miał 21 lat wyemigrował do USA, by rozwijać swoją karierę sportową. Robert Burneika na dobre zajął się kulturystyką, w której osiągał niemałe sukcesy. Dodatkowo próbował swoich sił w MMA, a także zdobył uznanie widzów dzięki pojawieniu się w dwóch sezonach programu Nie ma lipy, który oglądać było na antenie TVN Turbo.

Robert Burneika jest także biznesmenem. Posiada firmę, która oferuje suplementy diety, a w Warszawie mieści się nawet jego siłownia o nazwie Burneika Sport's Gym. To jeszcze nie koniec! 15 maja 2022 Hardkorowy Koksu otworzył własny punkt gastronomiczny Burneika Burger. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Smolasty (Szybkie Pytania)

Robert Burneika - wiek

Ile lat ma Robert Burneika? To żadna tajemnica. Hardkorowy Koksu urodził się 8 lipca 1978 roku. Jak łatwo można obliczyć, kulturysta w 2022 świętował swoje 44. urodziny. 

Robert Burneika - waga, wzrost

Ile wzrostu ma Robert Burneika? Ile waży? Hardkorowy Koksu mierzy 178 cm wzrostu, natomiast jeśli chodzi o jego wagę, to odpowiedź nie jest taka oczywista. Waga kulturysty mocno się waha i zależy od jego kariery. W sieci można znaleźć informację, że waha się w granicach 120-125 kg.

Robert Burneika - ile w bicepsie, wymiary

Ile w bicepsie ma Robert Burneika? Wymiary popularnego kulturysty ciekawią każdego, jednak tutaj podobnie jak waga - nie są takie oczywiste. Mówi się, że średnio Hardkorowy Koksu mierzy 142 cm w klatce piersiowej, 63 cm w bicepsie, 59 w szyi, 82 cm w udzie, 57 w łydce, i 84 cm w pasie.

Robert Burneika - żona

Czy Robert Burneika ma żonę? Okazuje się, że serce kulturysty jest już od dawna zajęte. Jego wybranką jest o 20-lat młodsza Kaja Burneika, która pochodzi z Ostrołęki. Warto również wiedzieć, że Hardkorowy Koksu w 2003 roku poślubił Katherine, natomiast w 2013 poinformował fanów o wniesieniu sprawy o rozwód.

Robert Burneika - dzieci

Czy Robert Burneika ma dzieci? Tak, Hardkorowy Koksu jest szczęśliwym ojcem. Owocem jego miłości z Kają są dwie córeczki. Pod koniec stycznia 2019 na świat przyszła córeczka Gaja, natomiast w lipcu 2020 urodziła się Maja.

Robert Burneika - MMA, High League

Robert Burneika ma na swoim koncie kilka walk w MMA. W 2012 roku w debiucie zmierzył się z Marcinem Najmanem na gali MMA Attack 2, którego pokonał. Rok później stoczył kolejną walkę, tym razem z  Dawidem „Bad Boyem" Ozdobą, z którym również wygrał. Następnie w 2017 stoczył pojedynek na gali KSW 39 z raperem Pawłem „Popkiem Monsterem” Mikołajuwem, przegrywając w pierwszej rundzie przez poddanie, po ciosach przeciwnika. 

Hardkorowy Koksu po pięciu latach przerwy powraca do oktagonu. Już w sobotę 4 czerwca 2022 zawalczy na gali High League 3, a jego przeciwnikiem będzie Robert "Robur" Orzechowski.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - KARTA WALK, DATA, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na High League 3?

Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?

Robert Burneika - Instagram

Robert Burneika jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @robertburneikaoffial