Raper Mucha z debiutancą EPką. Sportowy styl to też muzyczna podróż!

i

Autor: Kadr z filmu YouTube MUCHA/DOLUN // DRES NAJA (Scratch Dj Soina) Raper Mucha z debiutancą EPką. Sportowy styl to też muzyczna podróż!

Raper Mucha z debiutancą EPką. Sportowy styl to też muzyczna podróż!

2021-08-17 16:59

Na epce artysty znajduje się pięć piosenek, znajdziecie je wszystkie w serwisach streamingowych. Mucha nie rapuje sam! W jednym z utworów pojawia się Worek, znany publiczności z takich piosenek jak Drugi brzeg i Nadal jestem tu, które zebrały miliony wyświetleń i przysporzyły mu wielu fanów. Czy Mucha podzieli jego los?

​​​​​​Sportowy styl to EP, dzięki któremu możemy bliżej poznać kim jest Mucha. Numer W nowym roku jest nawiązaniem do tego co wydarzyło się w jego życiu na przestrzeni ostatnich trzech lat. Raper pokazuje, że stał się optymistą mówiąc sobie, że wszystko się uda. Utwór to jego odpowiedź na zachowanie społeczeństwa, które leczy swoje kompleksy hejtując cudze sukcesy. W numerze pt: DRES NAJA mowa o sytuacjach, które zdarzają się raperowi w ciągu dnia. Mucha w ciekawy sposób porównuje je do ... streetwear’u. Numer został stworzony pod zabawę na koncertach, po ostatnim występie przed Kaz Bałaganem, wiemy że wyszło tak jak planowano! Mucha jest raperem autentycznym do bólu. Nie inspiruje się cudzą muzyką, nie potrafię kłamać w tekstach. Wszystko przedstawione w tekstach jest moją prawdą. Staram się tworzyć własny styl i bawić się muzyką na trapowych i afrotrapowych bitach - powiedział w jednej z rozmów artysta. Materiał dla osób 18 +.

Źródło: Raper Mucha z debiutancą EPką. Sportowy styl to też muzyczna podróż!