Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

SPRAWDŹ SIĘ

Quiz dla fanów Magdaleny Narożnej. Sprawdź czy znasz wokalistkę Pięknych i Młodych

2023-08-29 16:07

Wokalistka i liderka Pięknych i Młodych ma bogaty życiorys. Od małego interesowała się muzyką, chciała występować na wielkich scenach i po latach to marzenie stało się prawdziwe. Dziś Magdalena Narożna jest najpopularniejszą piosenkarką disco polo w branży, a słuchacze ją uwielbiają. Jesteś fanem artystki? Sprawdź to w naszym quizie!

Quiz o Magdalenie Narożnej z Pięknych i Młodych

Magdalena Narożna jest zdecydowanie najpopularniejszą wokalistką w branży disco polo. To właśnie ona od lat jest na języku wielu osób, a na znanych portalach internetowych przewijają się nagłówki z jej nazwiskiem. Artystka znana jest ze swojego zespołu Piękni i Młodzi, który założyła w 2012 roku razem ze swoim ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i przyjacielem Danielem Wilczewskim. Na początku 2020 roku grupa przeszła rozłam. W wyniku afery dotyczącej byłych małżonków, z grupą Piękni i Młodzi pożegnał się Dawid Narożny, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Jesteś fanem Magdaleny Narożnej? Jeśli tak to zmierz się z naszym quizem poniżej. Czekają na Ciebie pytania o karierę artystki disco polo, jak i o życie prywatne. Gotowy? To do dzieła!

Quiz dla fanów Magdaleny Narożnej

Pytanie 1 z 11
Jak początkowo nazywał się zespół w którym grała Magdalena Narożna?
Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta