Polskie Biesiady 2023

i

Autor: screen z YT/Bądźmy Razem. TVP Polskie Biesiady 2023

KONCERTY

Polskie Biesiady 2023 - kto wystąpi na koncercie 1 lipca? GWIAZDY

2023-07-01 18:22

Polskie Biesiady to jedna z wakacyjnych atrakcji, które Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów. Przed nami kolejny koncert, który tym razem będzie biesiadą warszawską. Kogo zobaczymy na scenie? Kto poprowadzi wydarzenie? Sprawdźcie szczegóły.

Polskie Biesiady to wakacyjny cykl koncertów, które organizuje Telewizja Polska. Jest to nowość, która pojawiła się w ramówce i zostanie z widzami do końca lata. Jak się jednak okazało, Polskie Biesiady to nie tylko zwykły koncert gwiazd. To przyśpiewki i tradycyjne biesiadne przeboje, które z pewnością nie są obce starszej publiczności. W sobotę 17 czerwca odbył się pierwszy koncert w ramach wakacyjnej trasy Polskie Biesiady. Duża część widzów była zachwycona i co ciekawe koncert zanotował sporą oglądalność. 17 czerwca w Rybiku wystąpili Helena Vondráčková, Halina Mlynkova, Wesoły Masorz, Mariusz Kalaga, a także grupy: Kukla Band, Jorgusie i Zespół Pieśni i Tańca "Siemianowice. Kogo zobaczymy na scenie 1 lipca? Szykuje się prawdziwa warszawska biesiada!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

Wywiad Tulia - Radio SuperNova

Polskie Biesiady 01.07.2023 - GWIAZDY

Polskie Biesiady to widowisko skierowane do osób, które uwielbiają tradycyjne przyśpiewki. Już w sobotę 1 lipca TVP 2 wyemituje biesiadę warszawską. W planach jest śpiewanie z kapelami góralskimi i biesiada kresowa. Na warszawskiej Pradze-Północ wraz z biesiadnikami śpiewać i tańczyć będą:

  • Katarzyna Cerekwicka
  • Łukasz Zagrobelny
  • Rafał Brzozowski
  • Warszawska Orkiestra Sentymentalna
  • Kapela Warszawska Staśka Wielanka
  • Kataryniarz Jan Jastrzębski
  • Warszawskie Combo Taneczne.

Podczas biesiady warszawskiej nie zabraknie hitów takich jak "Sen o Warszawie", "Małgośka" czy "Stacja Warszawa". Biesiada warszawska już w sobotę 1 lipca o godz. 20:00 w Dwójce.

ZOBACZ TAKŻE: Helena Vondrackova zaliczyła wpadkę na koncercie TVP. Widzowie byli w szoku!

Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA, POWTÓRKI

Przypomnijmy, że TVP2 emituje premierowo dwa odcinki programu w soboty, o godz. 20:00 oraz o 20:55. Powtórki zaplanowane są na następny dzień, czyli na niedzielę w godz. 11:50 i 12:55.

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?