Piotr Kupicha zachwycony fanem. Ma identyczny głos jak on!

Sobowtór Piotra Kupichy
Autor: AKPA, TikTok/piotrkupichafeel

Mogłoby się wydawać, że głos Piotra Kupichy jest nie do podrobienia. Choć wiele osób próbowało naśladować jego charakterystyczną barwę, to większość była daleka od oryginału. Jednak ten mężczyzna udowodnił, że śmiało może zostać dublerem wokalisty zespołu Feel. Piotr Kupicha jest zachwycony jego spontanicznym wykonaniem.

Piotr Kupicha nie mógł wyjść z podziwu, gdy usłyszał głos jednego ze swoich fanów. Młody mężczyzna brzmi niemal identycznie, jak wokalista zespołu Feel! Jego niesamowity głos i modulacja nim nie mogła zostać niezauważona. Obserwatorzy, którzy zobaczyli nagrany z ukrycia filmik, od razu zaczęli oznaczać w komentarzach Piotra Kupichę, by zobaczył, że ma swojego wokalnego sobowtóra. Co więcej, okazuje się, że chłopak przypomina wokalistę zespołu Feel również z wyglądu. Podobieństw jest tak wiele, chłopak śmiało mógłby zostać dublerem wykonawcy takich utworów jak A gdy jest już ciemno czy No pokaż na co Cię stać.

Zrobiła tatuaż Ekipy na TYŁKU! Wszystko dlatego, że przegrała zakład

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Sobowtór Piotra Kupichy

Fan wokalisty zespołu Feel naprawdę się odpalił. Kiedy przeglądał swój telefon, w tle zaczął lecieć utwór Jak anioła głos. Jego wokal brzmi niemal identycznie jak Piotra Kupichy! Chłopak niesamowicie wczuł się w swoją rolę, a za mikrofon posłużył mu... chrupek. Wygląda na to, że prawdziwy artysta nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu.

Wokalista zespołu Feel chyba nie spodziewał się, że ma swojego sobowtóra. Jego uśmiech wskazuje na to, że jest naprawdę zachwycony. W komentarzach fani zaczęli sugerować, by mężczyźni nagrali duet, w którym obaj popiszą się swoimi zdolnościami wokalnymi.

Spider-Man z Wednesday na jednym balu. Fani pokochali ten mroczny duet!

Podobne glosy i z wygladu też ??

wiecie co chłopaki... Tu musi być duet na żywo... koniecznie! ❤️także czekamy z niecierpliwością... ❤️pozdrawiam ?

No jak anioła głos bez kitu ? DUECIK ZRÓBCIE JAKIŚ ?

Źródło: Piotr Kupicha zachwycony fanem. Ma identyczny głos jak on!