Piotr Gąsowski - wiek, żona, partnerka, filmy, dzieci, wzrost, rodzice, Instagram

2023-03-15 12:21 Ewelina Kulasza
Piotr Gąsowski
Autor: AKPA Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski to znana twarz w polskiej telewizji - w końcu jest nie tylko aktorem, artystą kabaretowym, ale także prezenterem telewizyjnym. Wiele osób kojarzy go z programu twoja Twarz Brzmi Znajomo, który prowadził przez wiele edycji. Ile lat ma Piotr Gąsowski? Czy jego serce jest zajęte? Dlaczego nie prowadzi już programu TTBZ? Poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Piotr Gąsowski - wiek, wzrost
  2. Piotr Gąsowski - rodzice
  3. Piotr Gąsowski - żona, partnerka
  4. Piotr Gąsowski - dzieci
  5. Piotr Gąsowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  6. Piotr Gąsowski - Instagram

Kim jest Piotr Gąsowski? Takie pytanie pojawia się w głowie niektórych osób, dlatego nic dziwnego że poszukują w sieci informacji na jego temat, takich jak: wiek, wzrost, żona, partnerka, filmy czy też konto na Instagramie. Piotr Gąsowski to polski aktor, artysta kabaretowy, a także prezenter telewizyjny. W 1986 roku ukończył studia na PWST w Warszawie ze specjalnością aktor dramatu i właśnie w tym samym roku zadebiutował na scenie w teatrze rolą dra Nakamury „Gubernatora” w spektaklu Happy End w reżyserii Olgi Lipińskiej. W 1992 wraz z Robertem Rozmusem otrzymał pierwszą nagrodę na 13. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i w tym samym roku rozpoczął karierę telewizyjną, biorąc udział w kampanii reklamowej chipsów firmy Star Foods. Na wielkim ekranie debiutował rolą w filmie Filipa Bajona Limuzyna Daimler Benz, jednak ogromną popularność przyniosła mu rola doktora Czesława Basena w serialach Szpital na perypetiach i Daleko od noszy.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Piotr Gąsowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Piotr Gąsowski? Aktor urodził się 16 kwietnia 1964 roku, więc jak łatwo można obliczyć niebawem skończy 58 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Piotr Gąsowski? To żadna tajemnica. Piotr Gąsowski mierzy około 180 cm wzrostu.

Piotr Gąsowski - rodzice

Kim są rodzice Piotra Gąsowskiego? Aktor jest synem Włodzimierza Gąsowskiego, pracownika naukowego Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej oraz pochodzącej z Rosji malarki Niny Gąsowskiej (1933-2018), absolwentki moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Piotr Gąsowski ma starszego brata Igora.

Piotr Gąsowski - żona, partnerka

Czy serce Piotra Gąsowskiego jest zajęte? Obecnie nic nie wiadomo na temat życia prywatnego aktora. Przypomnijmy, że przez kilkanaście lat pozostawał on w nieformalnym związku z Hanną Śleszyńską. W trakcie przygotowań do drugiej edycji programu Taniec z Gwiazdami poznał natomiast tancerkę Annę Głogowską, z którą w 2011 roku zajął siódme miejsce w rankingu najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie wg raportu ARC Rynek i Opinia Celebrity Monitor.

Piotr Gąsowski - dzieci

Czy Piotr Gąsiewski ma dzieci? Okazuje się, że tak! Z nieformalnego związku z Hanną Śleszyńską ma syna Jakuba (ur 1995), natomiast z Anną Głogowską córkę Julię (ur 3 czerwca 2007).

Piotr Gąsowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Piotr Gąsowski od 2014 do 2022 roku współprowadził z Maciejem Dowborem program rozrywkowy Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dlaczego nie ma Piotra Gąsowskiego w nowej edycji show? Okazuje się, że aktor odszedł z Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ponieważ chciał być honorowy i zrobił to w reakcji na zwolnienie z formatu Katarzyny Skrzyneckiej.

Piotr Gąsowski - Instagram

Piotr Gąsowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @piotr.gasowski.official.

Sonda
Czy brakuje Ci Piotra Gąsowskiego jako prezentera Twoja Twarz Brzmi Znajomo?