Piosenka o teściowej - parodia Dawida Narożnego i AGBE

i

Autor: screeny z YouTube: Piękni i młodzi Dawid Narożny ; LETNI Piosenka o teściowej - parodia Dawida Narożnego i AGBE

HIT INTERNETU

Piosenka o teściowej totalnym hitem internetu! To parodia hitu Dawida Narożnego i AGBE

2023-10-30 10:54

Internetowa mamuśka z Baku Family znowu dała czadu! Tym razem połączyła siły z Letnim i powstała z tego piosenka o teściowej. Numer jest parodią hitu tegorocznych wakacji "Ona działa na mnie jak", za którym stoją Dawid Narożny i AGBE. Pękniecie ze śmiechu!

Parodia to nic innego, jak humorystyczne odzwierciedlenie dzieła lub czyjegoś zachowania. Często wykorzystywana jest w skeczach kabaretowych, ale coraz częściej także w piosenkach! Jedną z najpopularniejszych twórczyń, które stawiają na tego typu content na swoich social mediach jest Malwina z Baku Family. Szalona, ale jakże lubiana przez internautów mamuśka, ma na swoim koncie kilkanaście humorystycznych dzieł, a do tych najpopularniejszych zalicza się parodia hitu "Ona by tak chciała" - Ronniego Ferrari. Nie można również zapomnieć o Toksynie, czyli parodii numeru Kwestii 07 oraz tej najnowszej w duecie z Letnim!

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Parodia hitu "Ona działa na mnie jak"

Malwina Bakalarz znana z kanału Baku Family, połączyła siły z Letnim i wyszła z tego parodia, która jest totalnym hitem internetu! Mowa o numerze "Teściowa", który został nagrany w rytm piosenki Dawida Narożnego i AGBE - "Ona działa na mnie jak". Malwina razem z Letnim pokazują w swojej humorystycznej parodii, jak zmienia się ich humor, gdy w gości ma przyjechać właśnie ona - TEŚCIOWA! Seniorka pokazana jest w numerze, jak typowa polska teściowa z kawałów i skeczów kabaretowych. Słuchając tej parodii i oglądając teledysku, można naprawdę poprawić sobie humor i podejść do tematu teściowej z dystansem i humorem, o czym świadczą komentarze internautów:

- Nabrałem ochoty żeby się żenić i kiedyś puścić to przyszłej teściowej 😂 Kozak robota i czekam na emeryturę

- Jutro biorę ślub, wiedzieliście kiedy wrzucić! 😅😅

- Dobre! Aż mi się przypomniało "To mamusia się nawet herbaty nie napije? " ("Miodowe lata") 😂🤣

Komentarz zostawił nawet Dawid Narożny z zespołu Piękni i młodzi:

- Robicie mega robotę!!!

Żarty o teściowej to już klasyka, dlatego z pewnością parodia Malwiny z Baku Family i Letniego, przypadnie Wam do gustu!

Sonda
Lubisz swoją teściową?