Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA

SERIALE

Pierwsza miłość online odcinki za darmo. Gdzie obejrzeć nowy sezon i powtórki?

2023-10-10 8:13

Pierwsza miłość powróciła po wakacjach 2023, a wraz z nią nowe odcinki. Wiemy już, że nowe problemy bohaterów z Warszawy i Wadlewa, wcale nie będą błahe i w nowym sezonie wydarzy się naprawdę wiele. Gdzie obejrzeć Pierwszą miłość online za darmo? Kiedy emitowane są powtórki w TV? Odpowiadamy.

Pierwsza miłość online - gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki? To zastanawia fanów serialu, którzy z jakiegoś powodu nie mogą oglądać Pierwszej miłości od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu. Po wakacyjnej, dwumiesięcznej przerwie nowe odcinki uwielbianego przez widzów serialu wróciły. Widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa, którzy nie zawsze mają w życiu z górki. W pierwszym odcinku po wakacjach odbył się ślub Celiny i Romana, ale tak błogo przez cały sezon nie będzie. Na widzów Pierwszej miłości czeka zamach na klinikę We-Med, śmierć bohatera który zginie od strzału z pistoletu, a także nowa miłość Doroty, która ma amnezję. Jeśli przegapiliście jeden z premierowych odcinków - nic straconego. Powtórka Pierwszej miłości dostępna jest na drugi dzień w telewizji i to za darmo!

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Pierwsza miłość online - GDZIE OGLĄDAĆ?

Wiele osób zastanawia się gdzie oglądać Pierwszą miłość online za darmo. Nowe odcinki emitowane są na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Kiedyś Pierwszą miłość można było obejrzeć także na Ipla TV, jednak jest ona niedostępna. Zastąpił ją Polsat Box Go, gdzie dostępne są nowe odcinki Pierwszej miłości, jednak aby mieć dostęp do serialu należy wykupić dostęp na 30 dni za 30 zł. Nowe odcinki Pierwszej miłości można obejrzeć także za pośrednictwem WP Pilot o takiej samej godzinie, o której emitowane są na Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza miłość po wakacjach 2023 zaskoczy widzów. Dojdzie do masakrycznych scen!

Pierwsza miłość - POWTÓRKI

Gdzie oglądać powtórki Pierwszej miłości? Jeśli przegapiliście jeden z odcinków swojego ulubionego serialu - nic straconego. Powtórki emitowane są od poniedziałku do piątku na TV4 o godzinie 9:00. W każdy poranek widzowie mogą oglądać powtórkę odcinka z dnia poprzedniego.

Sonda
Czy oglądasz serial Pierwsza Miłość?