Patrycja Kazadi

i

Autor: WBF

Patrycja Kazadi w bikini. To jej ciałopozytywna rewolucja!

2021-08-12 18:50

Tak zaczyna się rewolucja... Kilka tygodni temu Patrycja Kazadi rozpaliła internet swoim zdjęciem w bikini. Zalała ją fala obrzydliwych komentarzy dotyczących ciała. Gwiazda postanowiła zmierzyć się z hejterami i poruszyć temat body shamingu. Teraz dodaje kolejne nagrania w bikini!

Patrycja Kazadi niedawno udowodniła, że ma wielki dystans do siebie oraz ogromne poczcie własnej wartości. Gwiazda nie pozwoli, by obrzydliwe komentarze dotyczące ciała ograniczały ją, lub kogokolwiek. Gdy opublikowała zdjęcie w bikini, rozpoczęła prawdziwą rewolucję.

Oczywiście nie uniknęła hejtu dotyczącego ciała. Zrobiła jednak z niego użytek i opowiedziała o body shamingu i ciałopozytywności. Teraz jej kolejny ruch!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Patrycja Kazadi w bikini pozdrawia hejterów

Gwiazda sama przyznaje, że jest zaskoczona odzewem, z jakim spotkało się jej wyznanie o body shamingu i ciałopozytywności. Patrycja Kazadi wspomniała w nim o postaci z bajki Madagaskar. Gloria to hipopotam z olbrzymim urokiem i poczuciem humoru. Od teraz Patrycja Kazadi chce być Glorią!

Dostaję od Was wiadomości „gdzie nasza obiecana Gloria w bikini - miała być w nim codziennie!” ???? No cóż śpieszę donieść, iż nie byłam przygotowana na zapotrzebowanie na tego typu kontent ale obiecuję poprawę. ?

Dalej celebrytka podziękowała obserwatorom za wsparcie.

Patrycja Kazadi poinformowała, że intensywnie się edukuje z zakresu body shamingu i zamierza przeprowadzić dużą akcję. "Gloria" zapytała fanów o ich największe bolączki.

Poza nimi pojawiła się masa komplementów!

Chciałam Wam baaardzo ale to baaaardzo podziękować za Wasze wsparcie, wszystkie słowa, komentarze, wiadomości. Zarówno od moich koleżanek i kolegów z branży jak i od Was moi Kochani obserwatorzy. Absolutnie nie spodziewałam się, że te moje filmiki dojdą do aż tak dużej grupy ludzi i odbiją się aż takim echem ??✨ reakcje, które nawet spotykam teraz na ulicy na ten temat przerosły moje najśmielsze oczekiwania i totalnie rozpuściły moje czekoladowe serce.

- Powtórzę za Chodakowską- powinnaś tylko w bikini chodzić ❤️ super!

-Glorcia wyglądasz cudnie ❤️

- Gloria w bikini wygląda jak bogini ?

- Dziewczyno, Ty jesteś taka petarda, że głowa mała i ni chooja nie kumam o co chodzi tym , którzy piszą , że jest Ciebie " za dużo" ??

Czytamy pod wpisem.

Trzymamy kciuki za ciałopozytywną rewolucję Patrycji Kazadi!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Dotykanie tematów body shamingu wymaga od Patrycji Kazadi sporo odwagi. Potrzebowały jej także gwiazdy, które opowiedziały głośno o swoich problemach psychicznych, co pomaga normalizować ten temat.

Oto oni:

Źródło: Patrycja Kazadi w bikini zaczyna ciałopoztywną rewolucję. "To dopiero początek"