Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady. Sławomir i Kajra w muzycznym show!

i

Autor: TVP Tak To Leciało 2022 - prowadzący, odcinki, zasady. Sławomir i Kajra w muzycznym show!

gwiazdy

To był ostatni odcinek "Tak to leciało!". Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz mają już jednak plan

2023-11-21 8:28

Po kilku tygodniach oglądania zmagań uczestników w programie "Tak to leciało!" nastał koniec! Na razie na antenie nie zobaczymy nowych odcinków produkcji. Jednak Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz wydają się tym nie załamywać i ogłosili już swoje plany na najbliższy czas. Fani powinni być zadowoleni.

Koniec "Tak to leciało!"

Ta wiadomość z pewnością nie ucieszy miłośników programu telewizyjnego "Tak to leciało!". A już na pewno tych, którzy regularnie zasiadali w niedziele na kanapie, żeby obejrzeć nowy odcinek tej audycji. W miniony weekend wyemitowano ostatni epizod tego sezonu programu. Teraz widzów czeka oglądanie powtórek. Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir zapowiedzieli już jednak swoim fanom, że nie żegnają się z nimi definitywnie. Autorzy hitowego numeru "Miłość w Zakopanem", który w sieci obejrzano już ponad ćwierć miliarda razy, zapowiedzieli, że z nowymi odcinkami wrócą do TVP2 wiosną i zakolędują w święta. Zatem wszyscy miłośnicy formatu mogą odetchnąć z ulgą. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Sławomir i Kajra mają bowiem bogate plany. Kolejną niespodziankę szykują na Sylwestra. Co to takiego?

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Nowy numer od Sławomira i Magdaleny Kajry Kajrowicz

Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir nie planują zwalniać tempa. Małżeństwo piosenkarzy jakiś czas temu wybrało się w wielką podróż po Stanach Zjednoczonych, podczas której powstało mnóstwo fotek, którymi autorzy hitu "Miłość w Zakopanem" podzielili się ze swoimi fanami. Teraz podzielą się z nimi jednak czymś zdecydowanie lepszym. Kajra zapowiedziała bowiem na swoim Instagramie, że już w Sylwestra premierę będzie miała nowa piosenka Sławomira. Jaki będzie miała tytuł i czego możemy się spodziewać? Tego na razie nie wiadomo. Jesteśmy jednak przekonani, że będzie to kolejny numer, który porwie do tańca tłumy. Tym bardziej, że Sławomir i Kajra mają go wykonać na żywo podczas żegnania starego i witania nowego roku. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: To był ostatni odcinek "Tak to leciało!". Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz mają już jednak plan