Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram

i

Autor: screen z YouTube/Oskar Cyms Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram

GWIAZDY

Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram

2023-08-28 11:21

Kim jest Oskar Cyms, który podbija branżę muzyczną? Młody artysta idzie za ciosem i wydaje numer po numerze, osiągając przy tym ogromne wyświetlenia i rozgłos. Wiosną 2023 roku zobaczymy go w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dlatego warto poznać go bliżej. Ile ma lat? Jak zaczęła się kariera Oskara Cymsa? Sprawdźcie!

Spis treści

  1. Oskar Cyms - wiek, wzrost
  2. Oskar Cyms - dziewczyna
  3. Oskar Cyms - piosenki
  4. Oskar Cyms - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  5. Oskar Cyms - Instagram

Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram: takie frazy internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarkę Google. Kim jest Oskar Cyms, który podbija branżę muzyczną? O tym artyście zaczyna być naprawdę głośno! Oskar Cyms pochodzi z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od lat wrzuca do sieci swoje covery, czym zachwyca słuchaczy. Polacy mogli poznać go bardziej, dzięki piosence "My Girl", która pojawiła się w filmie "365 dni:Ten Dzień" - Blanki Lipińskiej. Dodatkowo artysta udziela się na TikToku, a społeczność go uwielbia! Wiosną 2023 roku zobaczymy go w roli uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Oskar Cyms o piosence która została użyta do filmu "365 dni" i nie tylko! [Magazyn Muzyczny]

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Oskar Cyms - wiek, wzrost

Ile lat ma Oskar Cyms? Nie znamy dokładnej daty urodzenia artysty, jednak wiemy że ma 21 lat. Internauci pytają także ile wzrostu ma Oskar Cyms? Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Oskar Cyms - dziewczyna

Czy Oskar Cyms ma dziewczynę? Artysta odwiedził Radio SuperNova i na naszej antenie zdradził, że jego serce jest zajęte! Urywek rozmowy z Oskarem znajdziecie w rolce na naszym Instagramie przy okazji premiery jego singla "Nic więcej".

Oskar Cyms - piosenki

Oskar Cyms ma na swoim koncie wiele piosenek. Co ciekawe utwór "My Girl" i "Nic więcej" zgromadziły ponad 1,6 milionów odsłon na samym YouTube! Warto również wiedzieć, że kawałek "Mt Girl" został wykorzystany w filmie 365 dni i stał się międzynarodowym przebojem i jedną z najchętniej wyszukiwanych piosenek w serwisach streamingowych na świecie.

Oskar Cyms - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Oskar Cyms został uczestnikiem 18. edycji twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiosną 2023 roku zobaczymy go na antenie Telewizji Polsat, gdzie razem z innymi gwiazdami będzie przechodzić przeróżne metamorfozy.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Oskar Cyms - Instagram

Oskar Cyms jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @cymsu.

Sonda
Oskar Cyms - lubisz jego piosenki?
Listen to "OSKAR CYMS – JESTEM SZCZĘŚCIARZEM [Magazyny Muzyczne]" on Spreaker.