Ona ma 76 lat, a on tylko 19. Spodziewają się dziecka - internauci w ogromnym szoku!

i

Autor: canva, tiktok/@milina_gatta Ona ma 76 lat, a on tylko 19. Spodziewają się dziecka - internauci w ogromnym szoku!

Ona ma 76 lat, a on tylko 19. Spodziewają się dziecka - internauci w ogromnym szoku!

2022-12-08 15:40

Wiek to tylko cyferki? Być może, jednak tym razem internauci przeżyli ogromny szok. Okazuje się, że para, którą dzieli 57 lat różnicy... spodziewa się dziecka. Informacja stała się hitem internetu i krąży po TikToku na całym świecie. Czy to żart? Internauci są w ogromnym szoku i nie dowierzają w to, co właśnie zobaczyli!

Mówi się, że serce to nie sługa, lub że miłość nie wybiera. Czy faktycznie? Internauci przeżyli szok, po tym co zobaczyli na TikToku. Para zakochanych coraz częściej cieszy się swoim szczęściem w muzycznej aplikacji i można powiedzieć, że w tej społeczności są już "celebrytami". Nie byłoby w tym nic dziwnego - w końcu zakochani #couplepower są coraz częściej popularni na TikToku, jednak w przypadku tej pary jest całkiem inaczej. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że ona ma 76 lat, a on... tylko 19. Czy to żart? Nie. Okazuje się, że tę nietypową parę z TikToka dzieli aż 57 lat różnicy, a ich miłosna historia wzbudza we wszystkich skrajne emocje. Teraz kobieta i jej 19-letni partner Giuseppe D'Ann ogłosili, że spodziewają się... dziecka!

ZOBACZ TAKŻE: Całkowicie naga Britney Spears pozuje w pustej wannie. Tym razem pokazała wszystko!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Dzieli ich 57 lat różnicy i spodziewają się dziecka

76-letnia kobieta i jej 19-letni partner Giuseppe D'Ann stali się sławni na TikToku, ponieważ dzielili się z użytkownikami swoim uczuciem. Ich czułości spotykały się z negatywnymi komentarzami internautów, jednak nowina o ciąży wprawiła wszystkich w osłupienie! Według tego co przekazali, niedługo zostaną rodzicami. Użytkownicy TikToka szybko oburzyli się nowiną i zauważyli, że ciąża w tym wieku może być trudna z medycznego punktu widzenia, ale także mogą być problemy z wychowaniem i zajmowaniem się noworodkiem. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy nie jest to przypadkiem nieśmieszny żart ze strony 76-latki i 19-latka, jednak ciężko stwierdzić jak jest naprawdę. Inni uważają, że mężczyzna związał się ze starszą kobietą tylko w celach materialnych.

Aplikacja TikTok rządzi się swoimi prawami i wiele osób "na potrzeby popularności" potrafi zrobić różne rzeczy.

Sonda
Ciąża 76-latki z TikToka to żart?