Olśniewający Sylwester z Teatrem Capitol. Przywitaj Nowy Rok 2023 z gwiazdami!

i

Autor: materiały prasowe Olśniewający Sylwester z Teatrem Capitol. Przywitaj Nowy Rok 2023 z gwiazdami!

Olśniewający Sylwester z Teatrem Capitol. Przywitaj Nowy Rok 2023 z Gwiazdami!

2022-12-14 15:23

Nie masz planów na Sylwestra? Nie szkodzi - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Warszawski Teatr Capitol zaprasza na Olśniewającego Sylwestra 2022/2023. Przywitaj Nowy Rok z gwiazdami w samym sercu stolicy! Szczegóły znajdziesz poniżej.

Sylwestrowy wieczór rozpocznie się na teatralnej scenie. Na Widzów czekają dwa, światowe hity teatralne: brawurowa farsa „Kiedy kota nie ma...” oraz przezabawna i pełna zwrotów akcji komedia „Małżeństwo to morderstwo.” Każdy z nich to ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem gwiazd. W sylwestrowych sztukach zagrają m.in.: Olaf Lubaszenko, Anna Gornostaj, Jacek Lenartowicz, Viola Arlak oraz Zbigniew Suszyński. Dodatkowo w Sylwestra Teatr Capitol we współpracy z Teatrem Komedii Impro w Łodzi przygotował szaloną nowość - spektakl improwizowany „IMPRO Atak!”. To publiczność zasiadająca na widowni zdecyduje o losach przedstawienia, wywracając plany aktorów do góry nogami. Komediowy rollercoaster dla całej rodziny gwarantowany!

Po wieczornych spektaklach Teatr przygotował dla swoich gości magiczną imprezę sylwestrową do białego rana, w przestrzeni klubowo - teatralnej. Dwa tysiące metrów kwadratowych zabawy w rytmach największych hitów granych przez dwóch DJ-ów. Zapierający dech w piersiach wystrój, wyśmienite sylwestrowe menu przygotowane przez Szefa Kuchni Teatru i Klubu Capitol: zimne przekąski, dania ciepłe, dania wegetariańskie, desery, wino musujące o północy i open bar przez całą sylwestrową noc.

Jeśli kochasz muzykę i uwielbiasz teatr – to ten jedyny w roku, wyjątkowy wieczór, został przygotowany właśnie dla Ciebie. To będzie niezapomniana noc!

Teatr Capitol

i

Autor: materiały prasowe
Mix świąteczny - SuperNova