Olek Klembalski zdradził swoje tajemnice! To nowy ulubieniec nastolatek?

2021-04-29 12:19 Ewelina Kulasza
Olek Klembalski
Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Olek Klembalski to uczestnik czwartej edycji The Voice Kids. Odkąd pojawił się na scenie w muzycznym show, skradł serca trenerów i widzów przed telewizorami. Chłopak w szybkim tempie zyskał grono wiernych fanów, a teraz zdradził im swoje tajemnice. Czy wiecie o nim wszystko? Przekonajcie się sami.

Olek Klembalski to chłopak, jakiego w The Voice Kids jeszcze nie było. Stwierdził to sam Dawid Kwiatkowski, czyli trener u którego Olek trenował swój wokal w muzycznym talent-show. To prawdziwy wulkan energii, który tryskał nią na każdym kroku. To on rozbawiał wszystkich do łez i potrafił złapać z każdym kontakt. Teraz gdy stał się finalistą, rozwija się w social mediach i z pewnością będzie o nim głośno przez bardzo długi czas! Olek Klembalski przyszedł na Przesłuchania w Ciemno do czwartej odsłony The Voice Kids. Kiedy tylko zaczął śpiewać numer Have i Told You lately od Rod'a Stewarta, odwrócił wszystkie fotele! Następnie krok po kroku zdobywał sympatię widzów i szedł po swoje marzenia. Choć nie wygrał programu, już jest wielką gwiazdą, a nastolatki za nim szaleją! To właśnie im młody artysta zdecydował się wyjawić kilka tajemnic ze swojego życia!

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

Olek Klembalski - ciekawostki

Olek Klembalski stał się ulubieńcem wielu nastolatek w naszym kraju. To oni zasypują go pozytywnymi komentarzami i wiadomościami, dlatego teraz młodzieniec zdecydował się wyjawić im kilka ciekawostek ze swojego życia. To wszystko przez Q&A, które pojawiło się na jego InstaStories. Czy wiedzieliście, że Olek Klembalski:

  • ma dwie młodsze siostry
  • chciałby nauczyć się kiedyś grać na wiolonczeli i gitarze elektrycznej
  • bardzo tęskni za The Voice Kids
  • jego ulubiony film to Kod da Vinci
  • zdecydowanie woli nauczanie zdalne
  • uważa, że Dawid Kwiatkowski jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Chłopak zdradził też, że trener zawsze o nich dbał i był nie tylko ich trenerem, ale także przyjacielem
  • na tę chwilę jego trzy top piosenki to: Przypływy, Zabierz tę miłość i Call out my name.
Źródło: Olek Klembalski zdradził swoje tajemnice! To nowy ulubieniec nastolatek?