Oddaj krew z Radiem SuperNova i uratuj setki żyć!

i

Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS

Oddaj krew z Radiem SuperNova - tak było w środę 18.08.2021

2021-08-18 11:45

Po raz drugi Radio SuperNova zachęcało wraz z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, aby oddać krew. Dzięki takiej akcji jesteśmy w stanie uratować czyjeś życie. Nasi słuchacze i honorowi krwiodawcy tłumnie przybyli na plac przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Radio SuperNova i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie po raz drugi zorganizowali wyjątkową akcję Oddaj Krew z Radiem SuperNova. Dzięki temu, to właśnie Wy mogliście uratować czyjeś życie, bo każda kropla krwi jest na wagę złota. Dla wszystkich, którzy wpadli do nas mieliśmy coś specjalnego. Na miejscu była nasza poranna ekipa: Kasia Żochowska i Kuba Adamiak, którzy wspierali wszystkich chętnych, a także rozdawali limitowane prezenty od Radia SuperNova.

Kuba i Kasia z programu SuperNovy Dzień zapraszają do oddawania krwi!

Oddaj Krew z Radiem SuperNova: kiedy i gdzie?

Akcja Oddaj Krew z Radiem SuperNova to wyjątkowa inicjatywa, na którą zapraszamy wszystkich słuchaczy. Będziecie mieli możliwość oddania krwi już w środę, 25 sierpnia 2021 roku, w godzinach 09:00 - 14:00. Nasza ekipa z krwiobusem będzie czekała na Was na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki, w pobliżu stacji metra Centrum.